Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy TVP 1/2 i Polsat.

 

Pamiętajcie o dokumentach uprawniających do zniżki. Generalnie obsługa schroniska jest niesamowicie ugodowa ale nie chciałbym się rozczarować na miejscu, że ktoś jednak ze zniżki nie będzie mógł skorzystać.

 

Aha i w razie jakiś problemów, wypadnięcia kogoś na ostatnią chwile lub dotarcia powiedzmy w godzinach nocnych będę wdzięczny za info.

Jestem pod telefonem 509 551 144.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie... Pytanie do tubylców B)

Jak tam warunki na szlakach? Jakie oponki preferowane?

Warunki na chwilę obecną są dobre. Ja śmigam na Mudy Mary 2.5 z przodu i Big Bety 2.4 z tyłu . Jeżeli popada ,tył zmieniam na Maxxis Wetscream :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję podjąć decyzję i nie wiem co zrobić. Brać urlop na piątek i wpadać przed południem czy pojawić ok. 21 po pracy?

 

Są jakieś plany na piątkową wycieczkę w grupie na poziomie byłem-już-w-górach-ale-nie-śmigam-giga-u-Golonki ?

 

Jeszcze te prognozy... zdają się mówić "oszczędzaj urlop" :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do piątku to może podjedziemy zobaczyć

 

Zamek_Moszna_aa494c892a.jpg

 

E no - ale nie po szosie? Bo jak tak... to ja się z Wami nie bawię :P !

 

Ja to licze na to, że nie będzie strasznie dużo błota i Conti RK 2.2 dadzą radę B)

 

U mnie nawet jak jest dużo błota zestaw 2x NN 2,25 daje radę. W górach też (chyba że jakiś stromszy podjazd, to się jedzie metodą metr do przodu, półtora w tył ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja nie wiem o jakiś tajemniczych destrukcyjnych wpływach deszczu na człowieka i stopy alu?

 

 

Nawet jak w piątek popada co stanie się prawdopodobnie późnym wieczorem, to sobota ma być sucha z idealną temperaturą bo ok 20stopni.

Na pierwszym Zlocie padało, wiało i była mgła że wyciągniętej ręki nie było widać. Na drugim sauna ale mimo bliskiego zawału serca wszyscy dali rade.

Jak nas nie zaskoczy mróz i śnieg nie widzę komplikacji.

 

Apropo mrozu i śniegu to w padającym deszczu, kałużach, że schować można było pół koła i mrozie na szczycie, zakończyliśmy w ubiegłym roku z Daidem sezon na Smrku. https://picasaweb.google.com/104404674422220537770/SingletrackPodSmrkem7112010#5536848530820676818

https://picasaweb.google.com/104404674422220537770/SingletrackPodSmrkem7112010#5536849847049203330

To był hardkore, teraz nawet w deszczu będzie luzik ;).

 

Aha i od tamtego wypadu nie siedziałem na rowerze wiec bądźcie dla mnie łagodni :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Pradziadem?

 

My z Patryke zostajemy do 10.07. Pradziada mamy w zamyśle, jakby co ;) .

 

 

Aha i od tamtego wypadu nie siedziałem na rowerze wiec bądźcie dla mnie łagodni :).

 

Spokojnie. My z Księciem zaczęliśmy sezon 2 tygodnie temu - a poprzedni zakończyliśmy praktycznie we wrześniu 2009 r. wypadem na Czarną Górę (przez cały 2010 r. przejechaliśmy coś koło 200 km po podwarszawskich lasach) B) . Więc spokojnie.

Ale kondycja, o dziwo, jakoś dopisuje - a i z psychiką problemów nie widzę, wręcz przeciwnie. Głód jazdy jest :D ! Więc będzie dobrze ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę,

może byłby ktoś w stanie zakupić pedały "NS Bikes Aerial" na kulkach, kolor czarny?

Mieszkam na zadupiu, nie mam możliwości. Zapłata na zlocie :P

Jak nie masz na czym jeździć,mogę pożyczyć platformy na maszynach ( z pinami ).

 

Ponawiam prośbę,

może byłby ktoś w stanie zakupić pedały "NS Bikes Aerial" na kulkach, kolor czarny?

Mieszkam na zadupiu, nie mam możliwości. Zapłata na zlocie :P

Jak nie masz na czym jeździć,mogę pożyczyć platformy na maszynach ( z pinami ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...