Skocz do zawartości

[kalendarz] Kellys Girls Calendar 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Już kiedyś w Playboyu jakieś może z 8 lat temu (mój pierwszy który podkradłem tacie :wub: ) były ładniejsze zdjęcia, bez jakiejś przesadnej golizny, a były za to dziewczyny na rowerach, i w czasie jazdy, i w trakcie postoju, i w trakcie zmiany łańcucha.

 

Nie neguję urody tych tutaj, ale mogłyby mieć coś bardziej rowerowego w sobie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drezyna --> wlasnie o tym myslalem piszac ze nie ma nic glupszego :). Wszystko fajnie, ale widac ze ta laska na rowerze raczej nie jezdzi. Lekko smieszy tez rower postawiony na nozce :D. To juz wole kalendarz Kellysa, te babki tez nie jezdza, ale przynajmniej nie udaja ze maja cos wspolnego z rowerami. No i sa ladniejsze.

Az mi sie przypomniala Paris Hilton na wypasionym goralu. Wiekszej lamagi na rowerze chyba nigdy nie widzialem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drezyna --> wlasnie o tym myslalem piszac ze nie ma nic glupszego :D. Wszystko fajnie, ale widac ze ta laska na rowerze raczej nie jezdzi. Lekko smieszy tez rower postawiony na nozce :D. To juz wole kalendarz Kellysa, te babki tez nie jezdza, ale przynajmniej nie udaja ze maja cos wspolnego z rowerami. No i sa ladniejsze.

Az mi sie przypomniala Paris Hilton na wypasionym goralu. Wiekszej lamagi na rowerze chyba nigdy nie widzialem ;).

no stary..nie wiem co napisać

 

osobiście nie widzę w półnagich laskach nic głupiego, nawet jeśli siedzą na wieprzu, kwestia urody to sprawa osobistego odbioru, choć lalki z kalendarza nie podlegają ocenie, nie kręcą mnie cuda obróbki zdjęć jakoś, niemniej jeśli uraziłem Twoje poczucie estetyki bądź cokolwiek to wybacz..  :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia fajne i dziewczyny tez ale szkoda, ze Kellys nie pokusil sie na ksztalt zdjec, jakie robi Marzocchi ("Bomber Girls" :devil: ) tzn zeby rower nie byl tylko doklejony do ladnego zdjecia, ale byl jego czescia. Jak dla mnie slabo sie postarali, rownie dobrze moglby byc to kalendarz producenta krzesel. Co nie znaczy, ze same zdjecia jako zdjecia mi sie nie podobaja :P Ale jesli ma to byc kalendarz powiazany jeszcze z rowerami to kiepsko im to wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...