Skocz do zawartości

[Garaż] Usuwanie roweru z garażu


juhu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • Mod Team

Skoro Panowie poruszyli temat naszego Garażu dołożę swoje trzy grosze...

 

Fajnie, że dodawane są projekty od razu po dodaniu do Garażu, ale mam parę zastrzeżeń.

 

1. Po dodaniu tworzy się automatycznie temat, który moim zdaniem mógłby mieć możliwość edycji przez użytkownika roweru,

np.: Accent El Niño (2009) [dalej mogłoby być miejsce na dopisanie własnej części tematu], a chociażby przydałoby się dopisanie czyj to projekt.

 

2. Moim zdaniem potrzebne jest uporządkowanie tematów w dziale Wasze Rowery.

Głównie chodzi mi o to, że sporo osób ma dwa tematy (nap.: Ja), jeden sprzed okresu działalności garażu, a drugi obecny.

Fajnie byłoby połączyć tematy, co ujednoliciłoby dział.

 

To tyle z mojej strony. :icon_mrgreen:

 

Proszę nie traktować tego jako krytyki, lecz jaki sugestie dotyczące głównie czytelności i funkcjonalności Naszego Forum.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

U mnie spraw wygląda tak:

- wchodzę w mój rower w Garażu,

- klikam zdjęcia,

- pod zdjęciem jest przycisk opcje,

- tam daj Usuń zdjęcie.

 

Powinno być gotowe.

Jeśli nie możesz usunąć zdjęcia tak, to wyloguj się z forum, usuń pliki internetowe i spróbuj ponownie.

U mnie w czasie problemów z forum, które wprawdzie były dawno taki zabieg pomógł w 100%.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lekkie szykanowanie grupy nowych, ponieważ każdy może popełnić błąd i musi mieć możliwość jego naprawy.

 

bogus92 / Schwefel - dziękuję za szybką odpowiedź i wyjaśnienie.

 

Chciałbym usunąć zdjęcie: "na forum 4" dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwafel: Dzięki za usunięcie.

 

Powtarzam pytanie od bogus92: po co tak właściwie jest to ograniczenie dla nowych użytkowników?

Rozumiem jeszcze zachowanie odstępów pomiędzy wypowiedziami nowych użytkowników, ale tutaj nie widzę sensu.

 

Nie negocjuję, ale proszę o odpowiedź.

 

I ostatnia sprawa, pisząc o raportowaniu - chyba nie powinno się ciągnąć takich wątków na forum, lepszym miejscem jest "pomoc" a odpowiedzi tam nie znalazłem.

 

Jeszcze raz dzięki za usunięcie, z mojej strony temat zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...