Skocz do zawartości

[kalendarz] daty wszystkich imprez rowerowych


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Root Admin

Znasz już datę nadchodzącego maratonu, wyścigu czy imprezy rowerowej? Dodaj ją do naszego kalendarza imprez!

 

Jak dodać wydarzenie?

1. z głównego menu wybierz "kalendarz" http://www.forumrowerowe.org/calendar/

2. po prawej stronie wybierz typ wydarzenia - jednodniowe, kilkudniowe, okresowe

3. uzupełnij formularz i gotowe!

 

Weź udział w tworzeniu największego kalendarza imprez rowerowych.

 

Bądź aktywny i zdobądź rangę VIP, przydzielaną najlepszym użytkownikom!

 

 

 

Dodales juz wydarzenia? Daj znac, a przydzielimy Ci odpowiednia range

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dobra to teraz pytanie. Dzis edytowalem informacje o 2 wyscigach - zostaly przesuniete w czasie, jako, ze tereny, na ktorych sie mialy odbywac sa troche podmyte.

 

Tak czy inaczej te imprezy zniknely z kalendarza. A szkoda - bo sama informacja jest juz istotna. Ktos, kto klikal w dany dzien wiedzial, ze tam jest info o imprezie - a teraz nagle jej nie ma.

 

Mysle, ze nawet jak imprezy sa przenoszone w czasie, to w pierwotnym terminie powonien pozostac jakis link symboliczny do terminu rzeczywistego :) Albo po prostu zduplikowac wpisy i tyle - tak aby jednak pod kazda data przesuniecia imprezy widniala informacja o niej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Mod Team

W kalanedarzu jest błąd.

Legia MTB Maraton jes 6.06 w Szumowie a nie 30.05 jak jest w kalendarzu

 

dodam ze swojej strony że tych błędów jest więcej - sprawdzałem tylko informacje związane z Maratonami Kresowymi. Większości edycji nie ma albo też są mylnie opisane.

 

Druga sprawa do kierownika "Miecia" - przy dodawaniu zgłoszenia dotyczącej jednej edycji Maratonów Kresowych nie zmieniłem daty z dzisiejszej (13.06.2010),(taka wyskoczyła mi w formularzu) na właściwą i kliknąłem a później poprawiłem datę i znów kliknąłem... ;) - będę bity?

trzecia sprawa - o co chodzi z otrzymywaniem stosownej rangi na forum? Czyli jeśli wcześniej zgłaszałem imprezę Maratonów Kresowych i teraz zgłosiłem do kalendarza kilka kolejnych - to zostanę pochwalony? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

DEMA HORAL ALTO MTB marathon 11.anniversary

 

HORAL TOUR 3-day marathon 2. anniversary

 

Date: Saturday, 14.8.2010, HORAL TOUR: friday, saturday, sunday 13.-15..8.2010 Svit, Slovakia

 

Organizer: ŠK HORAL - ALTO Slovakia, city of Svit, Liptovská Teplička and Šuňava

 

Main sponsor: DEMA Senica a.s., ALTO Slovakia s.r.o. SVIT (Slovakia)

 

www.horal.sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, nie bardzo wiem jak wpisać imprezę w kalendarz, dlatego bardziej obytych forumowiczów proszę o wprowadzenie informacji na temat Pierwszego Maratonu Liczyrzepy - Karpacz . Podaję linki Mój odnośnik i trasy Mój odnośnik. Termin 18.09.2010 - Karpacz

 

Informacja jest już podana przez innego forumowicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...