Skocz do zawartości

[ranking] ulubione dźwięki wydobywające się z roweru :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Kilkanie manetek przy przełączaniu biegów oraz odgłos wskakującego biegu w mojej alfine:) zwłaszcza między "4" a "5", pięknie bieg wchodzi. Ponadto amortyzator olejowy na duzych nierównościach. Jak jakaś speampunkowa maszyna ;) No i takie wibrujące buczenie hamulców tarczowych przy mocnym hamowaniu z dużych prędkości. Chciałbym kiedys usłyszeć działanie tych przerzutek shimano do dowhillu na sprężone powietrze. Pewnie pięknie brzmiały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również kocham dźwięk jadącej Kendy SBE po asfalcie, szczególnie podczas wybicia na manuala, gdy koło przez chwilę przyspiesza. Do tego chlupot oleju w amorze podczas pracy, dźwięk bębenka (czym bardziej metaliczny tym lepszy ;)), przerzucanie biegu przez przerzutki SRAMa i bulgotanie tarczy podczas hamowania (cichy, wysoki pisk też jest fajny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oprócz dźwięku Karmy na asfalcie, lubie też odgłosy jak jade przez las wąską ścieżka na pełnym gazie... opon, bębenka, hamulca... i do tego ta cisza w okolo :P trzeci jest dźwiek koła które rozpędzone upada na ziemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...