Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

No co ze niby nogi nie ogolone...?

 

A tak na serio, to lekka przeka, nie powiem ze setki razy ale wiele, upraiwajac za mlodu nieco inne sporty, obie kostki po n razy, wiem co to znaczy. Na szczescie z tego co widac torebka stawowa nie jest zerwana, wiec tragedia nizszej kategorii.

 

Zycze przypaka na 'gorze' i chudej kostki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od soboty ma być sauna na maxa. W terminie Zlotu ma być już ok 30stopni.

 

 

Wczoraj jeszcze padało ^_^ i po zdjęciach pHarrego widziałem, że możemy mieć rajd przygodowy co mnie bardzo cieszy. Nie będzie non stop kręcenia ale nieco przepraw, być może wytyczanie nowych szlaków i ogólnie szykuje się grubo.

 

Pozdrawiam i zapraszam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy robili Zlot szosowy można by się tym martwić.

W czym lokalne osunięcia ziemi mogą nam zagrozić jeśli chodzi o Zlot MTB?

 

Ludziska nie siejmy paniki!

 

Jestem po rozmowie w dniu wczorajszym z Boss'em schroniska i stwierdził, że obecna pogoda jedynie co nam może zagrozić to wieczorne ognisko i to tylko w sensie mokrego drzewa.

Lokalne zmiany koryt rzek czy osunięcia traktuje tylko jako dodatkową atrakcję.

 

Postaram się tematy pogodowe z lokalnych rejonów podawać codziennie.

 

Pozdrawiam!

Marcin

 

Ahia i od poniedziałku mamy szpiega na miejscu w postaci Lookas'a ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym lokalne osunięcia ziemi mogą nam zagrozić jeśli chodzi o Zlot MTB?

No, jak by się nam ścieżka pod rowerem obsunęła, to pewnie tak ;)

 

Jakieś konkrety dotyczące parkingu i transportu betów do schroniska ? bez tego nie podejmuję decyzji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony!

Ja ląduję w Durbaszce 9-go po południu. Gdybym mógł się do czegoś na miejscu przydać, polecam się (oczywiście w godzinach PO przedterminowej eksploracji górek;) )

Przy okazji: czy ktoś wraca w niedzielę rano? Muszę się przed poniedziałkiem dostać do Trójmiasta. Pytam zarówno o towarzystwo pociągowe (jedyna ludzka opcja to pociąg 5:50 z Rytra), jak również o potencjalne wolne miejsca w samochodach wracających ze Zlotu.

POSTRO!

Gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska wpłacona, nowe kapciochy założone i objeżdżone, środkowy blacik przeszedł kontrolę dentystyczną - tylko jeszcze niech nadchodzący tydzień szybko minie i w piątek ciutkę po południu jesteśmy na miejscu (ja + cuberider + wolan86) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wpłaciłem kasę. Może ktoś jedzie pociągiem przez Warszawę? Ja jadę prawdopodobnie TLK53202, który rusza z Gdyni. A może ktoś przejeżdża samochodem? Z chęcią bym się zabrał i podzielił kosztami przejazdu. Bagażnik dachowy na rower mam, taki którego montaż trwa 3 minuty. Wg. moich szybkich obliczeń to przejazd pociągiem w 2 os jest prawie równoważny względem kosztów co przejazd samochodem w 2 osoby.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony!

Przy okazji: czy ktoś wraca w niedzielę rano? Muszę się przed poniedziałkiem dostać do Trójmiasta. Pytam zarówno o towarzystwo pociągowe (jedyna ludzka opcja to pociąg 5:50 z Rytra),

Opcja nieaktualna most kolejowy zerwany ... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że tak. Tamta linia ma chyba lepsze połączenie z Krakowem niż Nowy Targ. A chciałem jechać z Piwnicznej......

 

No dobra... Czy ktoś z autochtonów może zatem powiedzieć/napisać, jak się z Kraka dostać do Rytra? A może wcale nie nada walić przez Kraka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Rytro/Piwniczna to jedynym sposobem jest Nowy Targ, a obawiam się, że pociąg wracający w niedzielę z Zakopanego będzie cały za****** ludźmi.

 

A i obawiam się, że z Nowego Targu trzeba będzie się przedzierać przez Krościenko, a nie wzdłuż Dunajca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...