Skocz do zawartości

[ZLOT] II Ogólnokrajowy międzynarodowy ZLOT Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższej przerwie!

 

Ponieważ coraz więcej osób pyta o temat II Zlotu w 2010r kilka informacji.

Planowana data to 4-6 lub 11-13 czerwiec 2010 czyli wekend wypadający podobnie jak pierwszy Zlot. Skłaniam się ku 4-6 ponieważ na 11-13 możemy mieć problem z lokalem. To już pierwszy wekend wakacji jak dobrze kojarze.

 

Jeśli chodzi o lokale to padły 3propozycje:

raz

dwa

trzy

 

Ponieważ ja w tym roku nie bede miał zbytnio czasu żeby zająć się organizacją mile widziane osoby do pomocy :thumbsup:. Tym którzy się już zgłosili serdecznie dziękuję.

 

Mile widziani lokales z rejonów w/w miejscówek.

 

Na chwile obecna to tyle.

 

Pozdrawiam!

Marcin

 

P.S. Skłaniamy się ku noclegom budżetowym, lokale w stylu Gołębiewski odpuszczamy :). Noclegi przekimamy oby się tylko na głowę nie lało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj! Wszędzie będzie fajnie, byle by z Wami :) Ja się oczywiście piszę i w ramach moich możliwości (tu już kontakt prywatny z Prezesem) będę starał się pomóc. :laugh:

P.S Będziemy znowu robili koszulki zlotowe? :D :D Ja bym chętnie się zaopatrzył w następną ze zlotu :) z tym, że już uwzględniając zawyżone rozmiarówki ^^

 

Rulez, ten ostatni widok z okna... aż chce się jeździć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

Wszystko bene. Ale to co zapodal Rulez odpada w przedbiegach. Maja tylko 50 miejsc noclegowych. Tepropozycje ktore Prezes umiescil powyzej maja mozliwosc zapakowania pod dach od 80 do 100 miesnia.

 

A biorac pod uwage ze w zeszlym roku bylo nas prawie 7 dyszek nalezy planowac na okolo setke...

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy które udało mi się ustalić ośrodkiem w Szczawnicy. Dzięki Rulez za namiar!

Nocleg 20zł, ilość miejsc w jednym domu 50, ilość miejsc w ośrodku 3domy dalej ok 50. Termin 4-6czerwiec wolny i obecnie zarezerwowany dla nas. Konieczność wpłaty rezerwacyjnej.

Czekam jeszcze na uzupełnienie kilku kwestii i odpowiedzi od kolejnych ośrodków i zaczynamy zapisy.

 

II termin niestety nie wchodzi w gre ponieważ większość ośrodków już ma jakieś obozy, kolonie lub czeka na przyjęcie większych grup wczasowiczów.

 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY ZDEKLAROWALI SIĘ POMÓC PRZY ORGANIZACJI ! ! !

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...