Skocz do zawartości

[studia] co studiujecie na jakich kierunkach... ?


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
I bardzo dobrze. Dla mnie to obciach być humanem w czasach nauki i techniki :(

 

Może nie tyle obciach co po prostu nie przemyślana decyzja lub podjęcie decyzji mało przyszłościowej. W końcu humanistów w tej chwili jest bardzo wielu i ciężko im ze znalezieniem dobrze płatnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego? :( Jak by to była "Elektronika i Telekomuna" to tak, a nie jakiś artystyczny kierunek. Of course language skills are getting better despite of art studies.

 

Specjalizacji:Fotografia, baranku Boży. Toś taki widzę cwaniak, patrząc na Twoje wypowiedzi jestem pewien, że na budownictwie okrętowym byś sobie bez problemów poradził. Wszak Fuhrer miał dobrą flotę...

 

A nie pomyślał nikt, że nauczyciele matematyki,fizyki i chemii od samej podstawówki nie wykazują się niczym nadzwyczajnym ??? Co zostało udowodnione i potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślał nikt, że nauczyciele matematyki,fizyki i chemii od samej podstawówki nie wykazują się niczym nadzwyczajnym ??? Co zostało udowodnione i potwierdzone.

 

Oni posiadają wiedzę z której jest pożytek Bez nich nie pisałbyś teraz z komputera, nie jeździłbyś samochodem. A humanista? Napisze (bez urazy) jakieś wierszydło/opowiastke itp. Tylko ze dzięki wierszykom mosty nie stoja.

 

budownictwo okrętowe mówisz... fizyka + matematyka + chemia w skrócie :(

 

pokaż humaniście Równania Maxwella to wielkie oczy zrobi buahahaha bo nie rozumie tych elementarnych praw przyrody zawartych w 4 równaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni posiadają wiedzę z której jest pożytek Bez nich nie pisałbyś teraz z komputera, nie jeździłbyś samochodem. A humanista? Napisze (bez urazy) jakieś wierszydło/opowiastke itp. Tylko ze dzięki wierszykom mosty nie stoja.

 

budownictwo okrętowe mówisz... fizyka + matematyka + chemia w skrócie :(

 

pokaż humaniście Równania Maxwella to wielkie oczy zrobi buahahaha bo nie rozumie tych elementarnych praw przyrody zawartych w 4 równaniach

 

Co żes sie tak kozaku uczepil tego rownania maxwella? Opanowales dobrze i chcesz zaimponowac?

 

Sztuka ze swojego zalozenia nie moze byc uzyta w celach praktycznych. Nie rozumiesz tego? Sluzy czlowiekowi, zeby uprzyjemnic mu zycie. Tego mosty same w sobie nie dadzą.

 

Ale komu ja to mowie. Proponuje w ramach relaksu i duchowego uniesienia policzyc pierwiastki jakis rownan xxx stopnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie równania tylko RÓWNAŃ, poszukaj w google bo widze ze nie wtajemniczony jesteś :(

 

A co ja niby napisalem? Spojrz post wyzej i przeczytaj w spokoju. Ja rozumiem wrodzony wstret do nauk humanistycznych ale czytanie juz chyba jest uzyteczne? Przypomne wiec

 

Proponuje w ramach relaksu i duchowego uniesienia policzyc pierwiastki jakis rownan xxx stopnia

 

Co do mostow: Mozesz zbudowac i 25 mostow, ale nie jest to podstawa do ponizania nauk humanistycznych.

 

EDIT: Juz wiem ze chodzilo o rownania maxwella. Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni posiadają wiedzę z której jest pożytek

 

Wiedzę której nie potrafią dobrze przekazać...pożytek jest wtedy jak masz samozaparcie, lubisz to i wiesz ze będziesz w tym robił w przyszłości a co za tym idzie szukasz tej wiedzy...

Czasami mam wrażenie, że pod Twoim "nickiem" powinno pisać 8, a nie 28...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1go lipca - patrz sygnatura (praca pt. "Analiza cyklu życiowego artykułów przemysłowych").

 

Pd 1go października... kolejne studia pt. "Biotechnologia drobnoustrojów" - wyjątkowo nadarzyła się szansa zrobienia za darmochę drugiego magistra i jakoś się złożyło że jestem jedną z dwóch osób które skorzystały ;)

 

A co do "przydatności zawodu" - idąc tą drogą najcenniejszymi dla społeczeństwa ludźmi są murarze. Tylko że tak gdzieś za Piłsudskiego to murarz zdejmował na ulicy czapkę przed kimś pracującym np. w bibliotece, a nie odwrotnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek renesansowy – humanista właśnie – tyleż pożytku czerpał ze sztuk, co z nauk: zdolny był pisać wiersze i tworzyć projekty maszyn bojowych, malować oraz konstruować prototypy łodzi podwodnych.
Mylicie panowie pojęcia. Humanista to człowiek o wszechstronnej wiedzy. A to ze nauke jezyków, historię, psychologie i podobne temu dyscyplina nazywa humanistycznymi to już inna bajka.

A teraz bliżej tematu: Student II roku Technologi chemicznej na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej na Politechnice Krakowskiej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

właśnie zrobił się tu zamęt i już nie chcę pokazywać przez czyją bezczelność i brak poszanowania. Fuhrer, jeszcze dobrze się tu nie zaklimatyzowałeś, a już pokazujesz swoją pyszałkowatość, jakbyś był lepszy od innych. Widzisz, masz 28 lat, podobno jesteś absolwentem politechniki.. nie wiem ile lat ci to zajęło, ale mam wrażenie, że zamiast się rozwinąć troszkę bardziej wszechstronnie, ty poprzestałeś na równaniu maxwella. Wysyłam cię na urlopik, niech to będzie dla Ciebie czas refleksji, może wyciągniesz jakieś wnioski... aaaa, sorry, panie ścisły, przecież ty umiesz tylko wzorki liczyć - może walniesz sobie jakąś całkę na rozgrzewkę, przeliczysz mimośród latarni żelbetowej a potem zaprojektujesz most wiszący łączący Klimandżaro z Mount Everestem (dobrze odmieniłem?HA!.. skąd możesz to wiedzieć ;)? ). Przejdź się na DH Zone, gdzie nikt nie ma nic przeciwko wywyższaniu się i cwaniakowaniu, a dziecinne porównania, które studia lepsze, zostaw małym dzieciom w piaskownicy.

 

A jeżeli nie Twój ścisły umysł nie zrozumiał, co napisałem, patrz punkt 5(f)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...