Skocz do zawartości

[konkurs]Zlotowa Jubileuszowa koszulka - bawełniana - konkurs na logo/napis


Rekomendowane odpowiedzi

Sel - jak dla mnie bomba. I pierwszy i drugi projekt. Tylko 2 małe ale:

1) nick na karku - ok, ale ja bym zrobil tez nicki na lewym i/lub prawym rękawie oraz z przodu na piersi pod lub nad tym bikerem i napisem.

2) zlikwidowal bym ten, jak mniemam, pasek od zapiecia kasku pod broda duzego bikera z tylu bo to dziwnie wyglada na pierwszy rzut oka

Tyle ode mnie, swietna robota :)

 

EDIT - Omen mnie ubiegł, ale jak widać potwierdza to co ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, też bym zrobił taką koszulkę, ale dawno nie tworzyłem w photoshopie i zapomniałem jak tam się działa :wallbash:

Przyznam, że Sel stworzył mocny projekt, ale ja bym go trochę poprawił.

Zacznijmy od grafiki. Pomyśl nad wstawieniem obrazka z forumowej galerii:

http://www.forumrowerowe.org/uploads/11826...000_8_49803.jpg

 

gdybyś go ładnie obrobił w fotoszopie, trochę podkolorował itp itd to efekt mógłby być naprawdę mocny! Pomyśl też o "wycięciu" kolarza z loga wyścigu Skandia MTB Maraton:P http://www.forumrowerowe.org/skandia.jpg (właściciele praw do obrazka nie powinni się czepiać, o ile w ogóle poznają swój projekt na koszulce:P )

I już masz dwie fajne grafiki na przód i tył koszulki.

 

Teraz napisy:

Z przodu na piersi dałbym tego kolarza ze Skandii (jako mały obrazek), pod nim stronę naszego forum, pod tym "I OFICJALNY ZLOT", potem data. I wg mnie przód byłby supcio :thumbsup: Ahaaa, no i jeszcze z przodu dałbym na którymś z rękawków, zachodzący aż pod szyję napis z nickiem- żeby identyfikacja uczestnika zlotu była prościutka.

 

Z tyłu dałbym pośrodku obrazek z forumowej galerii (wcześniej przeze mnie opisany), nad nim zaokrąglone w półokręgu, w 3 linijkach napisy:

linia pierwsza od góry: www.forumrowerowe.org

linia dwa: 1 oficjalny zlot

3 linia: data zlotu

 

pod obrazkiem dałbym napis z nickiem, też zaokrąglony, z wielkością czcionki 3 linijek 'na górze'. W ten sposób powstałby swego rodzaju okrąg z obrazkiem w środku.

 

Oto przybliżona grafika:

http://img102.imageshack.us/my.php?image=1...11111111111.jpg

http://img26.imageshack.us/my.php?image=22...22222222222.jpg (zamiast linijek byłby tekst)

 

Mając taki projekt na ciele naprawdę fajnie się on prezentuje. Zrobiłem coś podobnego na występy dla chłopaków z drużyny (jako kapitan :icon_wink: ) na turniej siatkówki na studiach. Wprawdzie zawarłem tam kilka bajerów jak szlaczki, wzorki i graliśmy bez rękawków... Wielu ludzi nas chwaliło na koszulkę, a i od organizatora turnieju dostaliśmy (nieplanowaną przez niego) nagrodę za najlepszy strój :icon_mrgreen:

Ten projekt jest trochę uboższy, ale i tak fajnie się prezentuje- wg mnie oczywiście

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak zacznijmy :icon_mrgreen:

 

Gradient odpada, poczytaj na koszulkowo.com, maksymalnie na nadruku mogą być 4 kolory BEZ płynnych przejść.

 

Branie kawałka logo ze Skandii to moim zdaniem najbardziej chybiony pomysł jaki mógł tu paść ;-P

 

Ogólnie te zaokrąglenia mi się nie widzą, czemu ? Jak dla mnie przekombinowane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że można by było ogólnie zrobić koszulkę forum bez informacji o zlocie, wtedy wszyscy użytkownicy byli by rozpoznawalni :icon_mrgreen: i każdy mógł by ją nabyć

 

P.S. Mam nadzieje, że jednak będę na zlocie i zlotową koszulkę też będę posiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że można by było ogólnie zrobić koszulkę forum bez informacji o zlocie, wtedy wszyscy użytkownicy byli by rozpoznawalni :icon_mrgreen: i każdy mógł by ją nabyć

 

P.S. Mam nadzieje, że jednak będę na zlocie i zlotową koszulkę też będę posiadał

 

Ktoś tu dobrze myśli, tym bardziej że mnie na zlocie nie będzie :icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nabycia koszulki nie będąc na Zlocie to nie ma żadnego problemu. Co do wykonania koszulki bez daty, a na plecach np hasło "jesteśmy najwięksi" czy "największe w Polsce" hmmm jak się znajdzie odpowiednia ilość osob to pomyślimy i nad tym, myślę, że będzie to wykonalne.

 

Na chwile obecną skupiamy się na koszulce jubileuszowej/zlotowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejże hola :P Było mówione, że jeśli naprasowanka będzie dużych rozmiarów to się szybko "połamie".

Druga wersja koszulki sela z "całym" stokiem jest moim zdaniem bardzo kiepskim pomysłem jeśli idzie o naprasowanie bo to się strasznie szybko zniszczy. przemyślcie to.

wersja ze stokiem w postaci "kreski" była lepsza bo tamta naprasowanka była mniejszych rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Koszulki fajne ale jedna mała uwaga techniczna :D Ksywka nie może być na ściągaczu bawełnianej koszulki bo się nie będzie sie trzymać. Musi być umieszczona zwykłym materiale.

A ten ceń kolesia z przodu koszulki http://images49.fotosik.pl/69/05b84ebe7a91014c.jpg to ja :D :D

 

powazka czy sobie jadra robisz? :P

 

Pytanie techniczne: koszulki planowane sa w jednym kolorze czy w dwoch? Tzn widze ze projekty w dwoch ale jak z wersja ostateczna...

 

Bo ja bym sobie winszowal i biala i czarna :)

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...