Skocz do zawartości

Kross Team


bikergonia

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się i ja z moim Levelem A4 '09. Ujeżdżam go od tego roku. Ogólnie rower jak za 1500zł całkiem przyzwoity. W przyszłości będę zmieniał oponki, moje obecne Schwalbe Black Jack ważą 970 gram sztuka. Na samych gumach zejdę jakieś 0,5 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To fakt, wagą nowe ramy nie grzeszą ale za to mają uznanie za sztywność co podkreślano w testach bB. Czarnota w wywiadzie dla MR też swoje dorzucił ale to sponsorowany zawodnik, więc niestety takie rzeczy trzeba brać z pewną tolerancją. Dopiero po iluś km będzie można ocenić ile było prawdy w jego słowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wstawiłem do swojego Krossa RS Recona o skoku 130 mm. Miałem co do tego wątpliwości ale okazyjnie się pojawił więc zaryzykowałem i nie żałuję :D Dobrze się prowadzi i łatwiej jest na zjazdach, choć minus gdy jedzie się po płaskim lub po szosie. Jeszcze zmienię mostek na większy kąt i tym obejdę tą niedogodność, aczkolwiek nie jest źle :) Blokada z manetki pozwala na szybkie manewrowanie sztywnością, chociaż mówią mi za plecami że ciśnienie w goleni i tak mam spore. Jak na moje 74 kg mam około 110 PSI :)

http://www.mazoviamtb.pl/fotki/chorzele11magor/b/DSC_2426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...