Skocz do zawartości

[Zlot]Pierwszy ogólnokrajowy międzynarodowy Zlot Forumrowerowe.org


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

IwanMTB :)

Melduje sie "szalony"

 

mogłam się tego po Tobie spodziewać, że tak napiszesz :) nie raz słyszałam opowieści o Twoich wspaniałych wyprawach :)

 

MarcinGoluch

Jeśli wybierzecie dojazd PKP to wg obecnego rozkładu np 5:55 wyjeżdżacie i o 15 z minutami jesteście na miejscu w Wałbrzychu. Jeśli wybierzecie własny środek lokomocji zwany blachosmrodem to możecie jeszcze kogoś po drodze zgarnąć, a chętni na takiej trasie na pewno się znajdą. Kwestia tylko wygospodarowania dnia wolnego od pracy/szkoły w piątek.

 

Ja bym proponowała ludziom z trójmiasta pośpiech w czwartek około 21 na miejscu jesteście o 7:30 kupa czasu by dotrzeć na miejsce obozowe i zjeść coś porządnego, wyprostować kości. I chyba nie będzie problemu z zameldowaniem się w pokojach wcześniej :) Jeśli chodzi o samochodowy transport to trzeba pamiętać, aby mieć bagażnik rowerowy na dach samochodu, to nie taka prosta sprawa, że ktoś kogoś zabierze :verymad: tak jak już ktoś wcześniej napisał w pociągach są wagony rowerowe choć tam zmieści się z około 10 o ile dobrze pamiętam, ale jakby byłaby potrzeba to można umówić się z koleją i oni dołączają specjalny wagon dla samych rowerów wówczas zmieści się o wiele więcej, no i w pociągu można się kimnąć a w aucie już mniejszy komfort :). Oczywiście każdy z was ma rację i każda opcja jest oki.

 

Rozważcie Zlot Klubowiczów i w takiej opcji, aby z wami mogła przyjechać rodzinka, no przecież dzieci mogą też pojeździć na rowerach i wasze połówki. Jak ktoś uważa, że dzieci to zbędne koło u wozu to ja się zgłaszam na niańkę, przecież można zrobić krótkie wycieczki rowerowe dla maluchów i ich mam. Takim sposobem problem z głowy :) no ale to tylko propozycja :)

 

ladybird

 

czy ktoś z lubelskiego wybiera sie na zlot??...PKP?auto?...albo ewentualnie bedzie zachaczał przejazdem o okolice Puław?...chciałam sie zorientować bo samej taki kawał gnać to kiepska perspektywa..

 

Kobitko przecież możesz swoich znajomych namówić na wyprawę z Tobą, od razu będzie raźniej, a jak poznają wszystkich to jeszcze zarejestrują się na forum :) pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do terminu, to nam z Księciem Małżonkiem jest w zasadzie wszystko jedno. Byle pogoda dopisała :) .

W majowy weekend może być natomiast problem nie tylko z miejscami noclegowymi, ale i z tłumami turystów na szlakach. No, ale jeśli zlot ustalimy mimo to na początek maja, to - jak powiada abp Dziwisz - też będzie ładnie :verymad:

Pozdrówko adaptacyjne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie w długi weekend chciałem po jurze pojeździć, bo strasznie podoba mi się ten region podoba, ale w sumie można to przełożyć :verymad:

 

Tak więc mi maj jak najbardziej pasuje :)

A jak to będzie wyglądało? Popedałujemy jakieś większe dystanse po górkach, czy 20 km i do schroniska na kiełbachę i piwo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę przede wszystkim na jazdę :verymad: .

Można by ułożyć trasę w taki sposób, aby była możliwość jej modyfikacji w miarę rozwoju sytuacji. Trasa max z kilkoma opcjonalnymi wariantami skrócenia lub ominięcia trudniejszych fragmentów (czy to w dół, czy w górę). Wówczas można by nawet, gdyby ekipa zlotowa okazała się naprawdę liczna i różnorodna, podzielić się na kilka grup i tylko część trasy przejechać razem - a potem spotkać przy ognisku i powymieniać wrażeniami :) .

Pozdrówko kreatywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dłuuugi weekend to jednak lepsza opcja, więcej dni do wykorzystania

a co do maturzystów to taki odpowczynek przed jest jak najbardziej wskazany:)

będziemi mieli więcej dni na esplorację - tu też liczę na rowerowanie

koszty relatywnie będą mniejsze, gdyż wyjazd na 3 dni z których 1,5 to podróż to praktycznie to samo co około 4-5 dni w jednym miejscu, a mamy więcej czasu na wykorzystanie aktywne :verymad:

 

może małe głosowanie kto za majem, a kto za czerwcem??

wiadomo, że i tak wszystkim się nie dogodzi raczej - niech zadecyduje większość

 

pozdrawiam,

Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z tym drugim(majowym) terminem szczerze mówiąc początkowo podchodziłem sceptycznie ale coraz poważniej o nim myślę. Nie otrzymałem co prawda jeszcze odpowiedzi mailowej ze schroniska ale jestem otwarty na ten termin.

 

Mam propozycję do kogoś z administracji żeby dołączyć ankietę z dwoma terminami(+ewentualnie opcja Obojętne) tj. wekend majowy i pierwszy wekend czerwca. Można to podpiąć tutaj lub założyć nowy wątek.

 

Pozdrawiam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie chodzi o poczatek a dokładnie pierwszy wekend czerwca.

 

Co do budżetu to koszt noclegu z pościelą wynosi 18zł, posiłek kolacja lub śniadanie ok 8zł obiad 12-14zł. Reszta według uznania. Co do posiłków to poza śniadaniem nie wiem czy jest sens zamawiać coś jeszcze bo pewnie obiad nas zastanie w trasie a kolacja przy ognisku :verymad:. No chyba że znajdziemy sponsora na pieczonego prosiaka tudzież inne zwierze górskie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Klaniam,

Jedna rybka... Bylebym tylko wiedzial co-zacz dostatecznie wczesniej.

 

Odrazu pytanie praktyczne: czy ktos z Wroclawiakow moglby przechowac moje klasmenta od przyjazdu do wyjazdu? Bylaby to duuuuza waliza na rower i pewnie jaks torba z wlasnymi gratami, ale ta ostatnia poszlaby potem do "trumny". Nie pogniewalbym sie tez za towarzystko jakiegos autochtona w czasie transferu z Wrocka do Zlotowiska.

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zabrzmieć trochę samolubnie ale ciesze się że wszystko zmierza tak jak było na początku planowane ;-) W zamian mogę zgłosić się na ochotnika w celu udania się wcześniej w wybrany rejon/zbadania tras... gps bym musiał tylko pożyczyć od kogoś ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubusiowa 1 maja to piątek, a 3 niedziela, czy zatem handlowcy mają na pewno sobotę wolną czy mam juz szukać za siebie zastępstwa w pracy??? :confused:

niestety, ale musimy poszukać sobie jakiegoś zastępstwa,

przynajmniej u mnie taka wersja to jedyna prawdziwa :rolleyes:

 

pozdrawiam,

Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agenciara sobota powinna być wolna bo 3 wypada w dzień wolny od pracy więc w zamian powinno się dostać całą sobotę wolną ale to zależy od ugadania z szefem :confused: i to zależy też gdzie pracujesz, bo jak w spożywce to tu pracuje się na zmianę. tyle że te osoby mają lepiej bo z kimś się umówią i zamienią, albo kierownikowi powiedzą że mają ważny wyjazd i inna ekspedientka będzie pracowała. ale jeśli pracuje się od pon do soboty to niedziela zawsze jest wolna więc przysługuje tobie jeden dzień wolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta nadal nie poprawiona, chodzio początek czerwca zamiast końca. Może to wprowadzać ludzi w błąd i w efekcie ankieta nie jest miarodajna.

Jak to nie poprawiona? Ja już od wczoraj widzę jak byk: "Pierwszy weekend czerwca".

Może musisz sobie usunąć ciasteczka?

Pozdrówko w porządku :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifi Przecież zlot ma być albo na początku czerwca albo na początku maja, proszę uważniej czytać wypowiedzi użytkowników :confused:

 

Administrator źle wprowadzono informację o terminie zlotu na koniec czerwca, ale zaraz szybko poprawił ten błąd i jest teraz poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...