Skocz do zawartości

[szukajka]


tokis

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy już o tym błędzie - niebawem powinien zostać naprawiony. A póki co, kiedy występuje problem, należy cofnąć stronę i odświeżyć ją. Jeśli nie pomoże - ponownie odświeżyć i jeszcze raz wpisać hasło. Czasem pomaga też poklikanie po opcjach wyszukiwania - aby finalnie wrócić do żądanego ustawienia.

Pozdrówko tymczasowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Minął miesiąc - jakies postępy? Wciąż mam ten sam problem, bo nie pamiętam o tym, że tu zazwyczaj nic nie działa. Może mam coś nie tak z komputerem? Na innych forach nie ma problemów z szukaniem...

 

 

-------------------------------------------------------------------

Warning: mysqli_query() [function.mysqli-query]: (08S01/1053): Server shutdown in progress in /ips_kernel/class_db_mysqli_client.php on line 611

 

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here

--------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tę szukajkę jest jeden sposób... cierpliwość ;) . Za pierwszym razem trzeba nad nią posiedzieć - po wyskoczeniu błędu cofnąć stronę i znowu "Szukaj", i tak kilka razy... za którymś razem warto wpisać jeszcze raz szukane hasło i ewentualnie - jak pisałam wyżej - poklikać po opcjach wyszukiwania. To ją potrafi odblokować i za tym - powiedzmy - 6-7., czasem 10. powtórzeniem wreszcie zadziała.

Ale kolejny raz - potrafi załadować wyniki już za 1., góra 2. podejściem.

Ergo: trzeba ją przetrzymać, aż ustąpi - i potem już z górki ;) ... i tak aż do stycznia :P

Pozdrówko nieustępliwe :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

szukajka ta jest skuteczna na małych forach ponieważ ma włączone indexowanie słów, jednak przy dużych boardach jak nasze, baza indexowanych slow jest ogromna, dlatego podwoduje to błędy w mysql. za duzo tego. w nowej wersji mają usunąć ten problem. ale po prostu trzeba na nią poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logowanie i kwadracik "Zapomnij mnie" - u mnie działa suuuper :P Temat o takich problemach został zamknięty, więc pozwolę sobie tutaj.

 

Może się czepiam, ale np. na light-bike.pl, mtbr.com, forumrowerowe.pl, forumszosowe.org itp nie mam problemów z zapamiętywaniem stanu zalogowania.

 

Jeśli tylko ja mam takie problemy, to po prostu przyjmę do wiadomości, że fr.org tak ma i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy tylko ja mam problemy - po wpisaniu szukanego słowa w dziale amortyzacja np "reba" i kliknięciu opcji szukania wywala mi jakąś stronę z napisami "ips driver error" czy coś takiego? Czy tylko ja tam mam - sęk w tym, że na dwóch kompach tak mi się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...