Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się z moim najnowszym rekordowym przelotem dobowym.

W piątek 24.07.2009 ukręciłem 210km. Wyjechałem z domu o godzinie dziewiątej, wróciłem po dziewiętnastej.

Nie jest to jakiś nadzwyczajny wynik, ale zawsze lepszy niż poprzednie 203km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniej doby ustanowiłem swój własny dobowy rekord (na Mazovii 24h), ale to tylko 250km, he he.

 

 

Ps. w niedzielę zrobię update rankingu całkowitego - rankingu rocznego prowadził nie będę, jeśli ktoś czuje potrzebę egzystencji takowego śmiało może się podjąć i taki na bieżąco tworzyć ;)

 

To ja uściślę: u mnie jest to dokładnie 247km. :down:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o możliwość przejechania dystansu 800km w 24godziny w przyszłym roku to myślę przy odpowiednim przygotowaniu jest to to zrobienia. W tym roku zwiększyliśmy dystans o 50km i jak się okazało różnica w trudności była w porównaniu z rokiem ubiegłym ogromna. Żeby przejechać 800km to naprawdę wszystko musi być zorganizowane perfekcyjnie - minimum postojów, stałe mocne tempo, jedzenie z busa, pomocnicy itp. Jeśli ktoś nie daje rady nie ma przeproś schodzi z trasy i nie przeszkadza innym ogólnie wszystko musi być na tip top. Pożyjemy zobaczymy... film z 750km/24 FILM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobilem 130,3 km :huh: z Piekar Ślaskich do Karakowa ale najdluzsza trasa przez jaworzno itp ;) i sie oczywiscie troszke pogubilem :) z srednia 28,5 km/h i caly czas pod wiatr na szosie :) to nie moj rekord

 

ps mysle ze to dobry wynik bo mam tylko 15 lat a jechalem sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...