Skocz do zawartości

[Dystans] Najdłuższy dobowy przelot !


Rekomendowane odpowiedzi

W sobote startuje w PP Szosowym w Kołobrzegu na dystansie 264km. Start o 9:10. Jak samopoczucie po maratonie dopisze - do domu wybiore sie rowerem .Do Poznania rowerem http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=pozna%C5%84&daddr=53.994854,16.040039+to:ko%C5%82obrzeg&hl=pl&geocode=&mra=dpe&mrcr=0&mrsp=1&sz=7&via=1&sll=53.313635,16.282485&sspn=2.927793,7.020264&ie=UTF8&z=7 a do Leszna juz pociągiem .Więc 500km by pękło.Co z tego wyjdzie - zobaczymy. Pogoda raczej sprzyjająca http://pogoda.wp.pl/...h,1,polska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ostatnią sobotę, czyli 15.08 pokonałem trasę Warszawa - miejscowość Zieluń (okolice Mławy/Ciechanowa) wraz z powrotem i mała pętlą. Wyszło około 330km i to moja aktualna życiówka, ale nie planuje długo zwlekać z jej poprawą :) Dzień nie był upalny, a na trasie wlałem w siebie 7L płynów (3L izo i 4L Pepsi), ale ja zawsze dużo piję:P Do tego kubełek classic w kfc, 2 czekolady i 2 batony bo trzeciego oddałem jakiemuś wygłodzonemu psu na stacji, który na dodatek nim pogardził :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak dla mnie swietny wynik zwazywszy na to ze srednia wychodzi ponad 30 km/h. Ja chcialbym sie kiedys wybrac na podobna trase dlugosci 211 km, wyjechalbym z okolicy katowic do opoczna. Problem tylko w tym ze samemu jechac tak dlugo troche nudno no i tez jestes zdany na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało napiszę że mój rekord to 163,3km, samotnie, w 10h Dąbrowa Górnicza - Częstochowa - Dąbrowa Górnicza, w tym jakieś 2 godzinki błądzenia, pytania o drogę, postojów i godzina prowadzenia roweru (odcinek bardzo ruchliwej drogi gdzie się jechać nie dało :thumbsup: ) rowerem górskim (jakieś 14-15kg) z oponami 2.10. Jest to mój początek bo wcześniej nie miałem za sobą dystansu powyżej 100km więc jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...