Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 6


Ecia

Rekomendowane odpowiedzi

Trener ma napisać ^^ kurczę mówił żeby koszyków na bidony nie brać i że to mistrzostwa zachodnipomorksiego czy coś.

I sprawy oczywiste czyli co wziąć ręcznik, ciuchy zmienne itp. a dokładniejsze dane ma mi napisać na e-mail'a ale tego ani widu ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz mykam do biblioteki bo w poniedziałek koło z fizjologii, a na weekend chciałbym do domu wrócić :)

 

Biera, a czemu ja byłem cały czas przekonany, że Ty na polibudzie jesteś?

A po weekendzie wracaj i niech będzie dobra pogoda, bo zdałem ekomaty dzisiaj i możemy gdzieś pojeździć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczaiłem chwilę, kiedy nie padało i waitr był tylko silny i pojechałem na wały B) Grząsko jest już nawet tam ;) Gdy wracałem znów zaczęło padać, a gdy wszedłem do bramy zerwał się wiatr naprawdę taki jak w pogodzie mówili, ale ja mam farta :)

 

24,77km ze średnią 17,90km/h i średnim pulsem 140.

 

A gdy wróciłem wyczyściłem rower :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z carlozem z forum, rower Jarka widzieliśmy macaliśmy i powiem ze nie zachwyca koła nie są sztywne na boki klamki hamulcowe trzeszczą po lekkim naciśnięciu. Speca było dużo rowerów mam pare fotek potem może wrzuce.

 

lux1640x480dr9.th.jpg

na tabliczce informacyjnej była podana waga 32XXg

tutaj Carloz chciał sprawdzić wagę, ale w jego rękach nie działała:

lux1640x480jc8.th.jpg

lux2640x480na4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...