Skocz do zawartości

[Decathlon] Sosnowiec - wyprzedaże


Tooreck

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym poinformować na forum iż w Decathlonie w Sosnowcu są właśnie bardzo fajne wyprzedaże na ciuchy jesienno-zimowe. Bluzy z membraną Biemme i Rockrider można już kupić od 109 zł !! Spodnie długie też sa fajnie poprzeceniane. I co najlepsze jest prawie pełen wybór rozmiarów, przynajmniej dziś rano jeszcze były... warto się przejechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj. Faktycznie, można kupić tanio kurtki czy bluzy. Szukałem jakichś luźnych długich spodni, ale niestety nie mają nic takiego.

Oprócz tego poprzeceniane niektóre rzeczy letnie - spodenki luźne te najtańsze po 50 zł przecenione na chyba 30, rękawiczki, skarpetki (najtańsze z 15 na 5,99 - kupiłem jedną parę, a teraz żałuję, że nie wziąłem więcej). Na częsci za bardzo nie patrzyłem, bo ogólnie jakieś Shimano czy inne mają drogo. Przecenione są niektóre akcesoria (ale ciężko mi teraz powiedzieć co konkretnie). Ogólnie warto się wybrać, choćby po to, żeby kupić ich sztandarowy produkt - dętki dwupak za 8 zł :(

Z rowerów rzuciła mi się w oczy szosówka za ponad 1300 na 750 czy 850 - przyznam szczerze, że trochę korci, bo akurat była w odpowiednim rozmiarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę warto pojechać :devil:

efekty moich dzisiejszych zakupów:

-bluza termiczna B'Twin Racing - niebiesko-czarna - 110zl :]

-spodenki Rockrider 50zl :D

-rękawiczki termiczne za 35zl :D

 

Dalem jeszcze buklak do reklamacji - powiedzieli, ze mam przywiezc caly plecak i dostane zwrot :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...