Skocz do zawartości

[10806g] Cube Ltd Pro


Nawrotek

Rekomendowane odpowiedzi

hahahahahahahahahaah w torbie ludzki odpowiednik finish line siedział :)

 

Rower dostał pieniążka, korba slx, x-0, kaseta xt i lancuch xtr leci :)

Do tego dostanie złotych akcentów - wyśniłem to, spokojnie nie będzie aż tak nakupkane kolorami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naćpałem się herbaty o samku toffi i normalnie jak w simsach dzisiaj o 18:00 nadszedł ten moment...

 

 

Sauserem i tak nigdy nie będę, więc po co wywalać tyle kasy? Myślę, że jak rower będzie ważyć 11 kg to nie umrę...

Dlatego też zmiany posuną się o wiele dalej :D

 

 

Hihi zobaczycie co się zmieni, jak już pozałatwiam wszystko odnośnie sponsoringu :D

Rower będzie jeździł lepiej niż teraz, wagowo może też nie podskoczy, będzie skromniejszy - mój portfel będzie grubszy - będę miał więcej kasy na dzianinę przez co będę ładniejszy ;D

 

Do tego kupię normalne opony a nie wynalazki, których po 3kkm nie ma i są full slick :D

 

 

 

 

Poza tym czas trochę przystopować - inne wydatki się pojawiły xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój gosciu od angielskiego po tym jak napisałem moje wypracowanie o naszej kobiecie od chemii powiedział:

 

"Co ty ćpasz? Jesteś najbardziej enigmatyczną jednostką tej ziemi, nie potrafię przebrnąć przez twoją metafizyczną barierę. Jesteś największą zagadką ludzkości"

 

hahahah xD

 

A do tego napisałem na polski wypracowanie o bohaterach XXI wieku - złomiarzach xD Oni są bardziej pro eko od Greenpeace-u, pewnie pani nie zrozumie mej myśli, ale co tam, lubię wyzwania xD

 

Dziewczyne niby ma i nie ma, bo w sumie jakiś flirt leci, ale już myślę jak ją zdradzić <_< Znalazłem lepszą - w moim typie, ale to są koleżanki bardzo dobre, więc ten numer nie przejdzie, ale nawrotek tak zakombinuje, że przejdzie xD

 

Wracając do roweru:

 

Wymyśliłem opony IRC Mythosy + Full SLX (hample, manetki, korba, przerzutka przód - na tył dam xt, kaseta xt i lanc. xtr) tak będzie najlepiej chyba w moim mniemaniu :P Tym bardziej że mam kupca na korbę już... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych cenach to tez bym sie zdecydowal na SLX, bo korba za 570 to jak dla mnie lekkie zboczenie, zwlaszcza ze mam przed oczami cene 370 sprzed miesiaca <_< Ja troche rzeczy XT kupilem jak byly jeszcze w miare tanie, ale teraz bym tego nie powtorzyl.

 

Manetki XT/SLX podejrzewam ze niczym sie zbytnio nie roznia - moze minimalnie waga ale i tak nawet XT nie sa lekkie (256g z monitorkami...)

 

Co do opon - ja ostatnio wrzucilem Hutchinsony Python 2.0, waza po 530g, czyli wiecej niz poprzednie Karmy. No i w sumie co z tego :P Tylko wstyd robic update projektu, z waga w gore <_<:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze, że ja wymieniłem cały napęd w zeszłym roku <_<

Przewidywalny łeb ze mnie :P:verymad:

Korba XT jest ładniutka, ale faktycznie trochę z cenami tego przesadzili...zobaczymy, możliwe że teraz wszyscy pomontują Alivio i z bani <_<

 

Nawrot ma w głowie "fju bździu" lepiej by się wziął za jeżdżenie a nie wymyślanie :P już o nauce nie wspomnę :P:P

 

No właśnie co z tym Sramem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja swoją korbę XT kupiłem w idealnym stanie za 300zł, jakiś miesiąc temu <_< Wystarczy tylko szukać. Chyba, że ktoś nie lubi kupować używanych części to już niestety, ale ceny są z kosmosu. No właśnie Kubuś, co z tym sramem ^^ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brake Front 298 SLX

Brake Rear 313 SLX

Cables 78 Nokon

Cage 25 Carbon

Casette 260 XT

Chain 260 XTR

Crankset 902 SLX

Derlr Front 146 XT

Derlr Rear 228 XT

Discs 254 XTR

Fork 1480 Manitou R7 super 80mm

Frame 1760 Cube LTD Pro

Grips 30 Foam

Handlebar 135 Carbon 31.8 58cm

Headset 130 Ritchey Pro

Pedals 294 Crank Bros

Seat 190 Selle Italia Thoork Carbon

Seatpost 185 Carbon Tuned

Seatpost Clamp 18 Accent Light Tuned

Shifters 296 SLX

Spacer 2 Carbon

Stem 120 Pro PLT 100mm

Tires 800 Rocket Ron 2.1

Tubes 240 Maxxis Ultralight

Wheel Front 901 Fulcum RedMetal 5 + Skewers Bolt-on

Wheel Rear 1083 Fulcrum RedMetal 5 + Skewers Bolt-on

 

Overall 10428

 

 

Zrobiłem planowaną rozpiskę sobie :) Tak będzie wyglądać w sezonie 2009 i nic się nie zmieni prawdopodobnie - bynajmniej nic nie planuję

 

 

 

Jak już będzie wszystko to pocykam foty :P

Sztycę przerabiam na a'la kcnc tzn łódeczka i jarzemko takie zrobię :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga SLX i XT z www.rowerowawaga.pl :) Jak rower zmontuję, pojadę do chłopaków do rowerowego i go zważę na wadze hakowej, bo rozpiski imo nie są realne, ale w miarę miarodajne :P

 

 

Cranki hmm... Innych pedałów bym nie chciał :thanks: Kocham je, niezapychalne są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...