Skocz do zawartości

[Rower] Yeti 575 ... narodziny człowieka śniegu ;-)


KondiKona

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Floata 08, ale na forach mtbr sa wypowiedzi o awaryjnosci talasow. Ale i tak powinny byc mniej awaryjne niz 2-stepy. Zastanow sie czy konieczna jest regulacja skoku. Jezdze na 160/165 i daje rade, kwestia wprawy. Przynajmniej nie ma problemu ze stawaniem i kreceniem pokretlami (lub w czasie jazdy, nie kazdy amor pozwala na gmeranie wtedy). A z manetkami to chyba ciezko w tych amorach.

 

Jak tylko baukan sie pojawi doda, ze moj fox od nowosci mial i ma luzy. Olewka, chodzi jak malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Mod Team

Ostatnio jak byłem w rowerowym to gadałem ze sprzedawcą o systemie 2 - Step.

Sam stwierdził, że jest to system jak na razie awaryjny, wymagający dopracowania.

Ale jeśli RS pozbędzie się problemów z nim to będzie to system godny polecenia.

 

Nie myślałeś o wersji z U-turnem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem jakiś czas temu na Scott Ransom z Lyrikiem u-turn czyli zwykła sprężyna. Zakochałem się w tym widelcu. W porównaniu Float 32RL odpada w przedbiegach. Płynniej wykorzystuje skok, pięknie wybiera duże nierówności, bardzo dobry zakres regulacji tłumienia(znacznie większy niż w marzocchi 55).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, akurat tłumienie w 55 z TST Micro maxymalnie skręcone (generalnie zakres ogromny) powoduje, że widelec ledwo co się rozprostowuje, co czyni takie ustawienie kompletnie bezużytecznym. Po cholerę jeszcze większe mieć tłumienie i jaka z tego korzyść i jakż to zaleta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko baukan sie pojawi doda, ze moj fox od nowosci mial i ma luzy. Olewka, chodzi jak malina.

 

No wiesz...

Biorąc pod uwagę np. ponad dwuletniego, nieserwisowanego, jeżdżonego dość brutalnie w bardzo trudnych warunkach terenowych, nie posiadającego żadnych luzów i pracującego super płynnie RS Pike, naszego wspólnego znajomego i porównując do niego Twego 36, można dojść do wniosku, że Fox to kupa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...