Skocz do zawartości

[projekt] Ocencie projekt mojej stronki rowerowej...


Kviki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Z powodu wakacyjnych nudów postanowiłem że zrobi sobie stronkę rowerową. No i pierwszy projekt powstał są to jednak tylko przymiarki jak strona miała by wyglądać pod względem graficznym....

Oto zrzut stronki jak myślicie co poprawić, zmienić, dodać?? Wszystkie sugestie mile widziane;)

528e04b5843cec66m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem przyciski to na razie tylko tak wstawiłem żebym miał mniej więcej rozeznanie co podmienić itp... Myślę że zorbie coś bardziej ciekawego. Tak i nad tłem tez muszę popracować.... a jaki bike blog byś polecał?? A i do tego napisu u góry macie jakis pomysł na fajny slogan??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się dobre przysłowie: "Jak masz ochotę coś zrobić, usiądź i poczekaj aż Ci przejdzie".

Nie ma to nic wspólnego z twoją stroną... pisałeś, że sie nudzisz i z tego powodu robisz stronę. I mi się przypomniało.

Swoją drogą kolory jakoś mi nie pasują........ Ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się wygląd, tylko charakter :) . Jeżeli stronka będzie często aktualizowana, będzie zawierała dużo ciekawych treści, częste aktualizajce, to myślę że możesz spać spokojnie.

 

Co do kolorów, to pomarańczowy ładnie będzie sią łączył z czarnym (tego koloru jak dla mnie jest za mało). Pomyśl o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym sie nie zgodziła. Stronka powinna sie właścicielowi i autorowi podobać :D wiec ważne, żeby fajnie wyglądała - prócz oczywiście interesujących tresci, rzecz jasna.

Tym co na pewno mi przeszkadza - to ten napis główny- niepotrzebnie wywinięty co zniekształca ten font, i czcionka zdecydowanie lepsza by była inna. Bo sam font tez nie pasuje. I bez tego rozjaśnienia pod literami - zupelnie niepotrzebne.

Druga rzecz - to ciemnoszara ramka - wydaje się dosc sztuczna i ciężka - i kolorystycznie nie gra z tym pomarańczem.

Pomarańcz - przypuszczam że przeszkadza dlatego, że jest rozjaśniony i za delikatny chyba jak na rowerowa stronę - idzie w jakis taki łosoś - niekoniecznie nadaje to sportowego było nie było charakteru.

Za duże sa te napisy po lewej stronie - i niepotrzebnie mają ten cień. Arial mi nie przeszkadza, prosty font -to dobrze, chociaż ja wole Verdanę albo Tahomę, jesli juz ma to byc jakiś podstawowy font.

Strona w założeniu ma być prosta - i to dobrze na pewno. Wyprostowalabym jeszcze te napisy po lewej stronie-do lewej.

Szprychy po lewej są uciete - niekonsekwentnie w stosunku do strony prawej:)

Tonacja szarozielonkawa po lewej lepiej wyglada niz ta inna szarość po prawej.

To, żeby było np czarno-pomaranczowo - to chyba dobry pomysł - bedzie bardziej sportowo. Ale można przetestować inne zestawienia:) Albo mocny pomarańcz dac na górę, a tam gdzie się beda treści - zostawić biały?

Podkreslam, że to tylko moje zdanie! Najwazniejsze jest żeby podobało sie Tobie.

Własciwie nie chciałam się tu dopisywać, to tylko z racji skrzywienia zawodowego nie wytrzymałam;)

pozdrawiam i powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale muszę stwierdzić że zupełnie zgadzam się z Radoslav'em

 

Przede wszystkim brakuje mi dobrego logo i stopki a i menu wg. mnie powinno się lepiej prezentować.

Zmień też to okropne tło z paskami bo w ogóle nie pasuje to tej kolorystyki co zaproponowałeś.

 

Jeśli sie Tobie podoba to najważniejsze, popieram twoją inicjatywę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobić to wszystko na podstawie joomoli?? Wtedy bym zmienił tylko grafikę z jakiegoś szablonu pododawał treść i też mogło by fajnie wyjść a zaoszczędził bym czasu na pisanie kodu.... Co myślicie o takim pomyśle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o coś w stylu bikestats.pl, dla przeciętnego użytkownika zupełnie wystarcza a i spersonalizować wygląd można. Chyba że naprawdę planujesz relacje z wypraw, testy sprzętu czy opisy długich tras, wtedy strona się obroni bo rzadko aktualizowana strona niczym się nie wyróżniająca z tłumu innych to trochę marnowanie czasu. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę udanej pracy przy stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie można by było dodać jakieś ciekawe zdjęcie i zrobić przejście ale nie mam nic na oku. Masz może jakieś fajne zdjęcie albo widziałeś gdzieś w necie... Wydaje mi się że top strony musi rzucać się w oczy i być wyrazisty, ale tu rzeczywiście przesadziłem trochę z jaskrawością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...