Skocz do zawartości

[opony] lekkie i dość tanie


kusak

Rekomendowane odpowiedzi

jw.

do xc, dość dużo jeżdżę po mieście ale jak już jadę w teren to ich raczej nie oszczędzam. Nie wiem na co się zdecydować - na racing ralphy (przekonuje waga, zniechęca cena), czy może dużo tańsze kendy karmy (przekonuje dosyć niska waga, lecz nie tak niska jak w rr, oraz oczywiście cena) a może macie inne propozycje? Chętnie wszystkie preczytam.

z gory dzieki, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na asfalcie dość szybko znikają.

Ja na początku też używałem Schwalbe RR, ale doszedłem do wniosku, że mi ich szkoda na codzienną jazdę i schowałem je na maratony/wyścigi.

 

Teraz właśnie zastanawiam się nad Kendą Karma jako treningową, tylko, że słyszałem o niej dość dużo złych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem opone na tyl authora cross mtb 1,75 (ma 47mm, producenci podaja 1.75-1.9) wazy tylk 540g real, kosztowala mnie 35zl.

Co moge o niej powiedziec jak za te cene jest bdb.

Przyczepnosc tez zadowalajaca.

Oczywiscie ta opona jest bardziej do miasta i na lekki teren.

 

ogolnie wszystko bez wiekszego blota i glebokiego piasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz jestem w dokładnie takiej sytuacji jak kolega Kusak:

 

Mianowicie - Czy Kenda?

- czy może Racin Ralph?

Nie ukrywam że RR podobają mi się znacznie bardziej.

Co do wypowiedzi mlevy na temat Maxxis Larsenów, moja dziewczyna ma je zainstalowane w swojej meridzie, bardzo fajne oponki niesety nie do mojego stylu jazdy. One nadają się idealnie na szuter, natomiast ten drobny bieżnik obawiam się że mógłby pogubić się w gęstym lesie.

 

Kusak - co byś nie kupił skrobnij tutaj recke albo wyślij mi ją na gg :) To mi pomoże podjąć dezycję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAXXIS LARSEN MIMO, waga 420g, cena 82,-

Ponoć dobre:)

Waga to 470g a cena 69zl :) Jezdziles na nich? Nie zgodze sie ze sa dobre, nie sa najgorsze,ale cudow to sie nie spodziewajcie i na asfalcie szybko nikna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Chce kupic RR ale ta cena...? ja do tych bogatych nie naleze, i jesli mam wydac na opone 120 zl to chce zeby wytrzymala tez sporo. Ta kenda, bardzo mi sie podoba, ciekawy bierznik, ale 2.0 ja szukam conajmniej 2.1... nie znacie nic ciekawego w tej cenie na 2.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na allegro model small-szerokość 2,1,waga wg sprzedawcy 520 g za 53 zł.

Sam używam karmy(już trzeci komplet).Oponka przyzwoita za tą cenę,teraz kupiłem wersję zwijaną.Co ciekawe przy tym samym rozmiarze 2.0 zwijane są minimalnie węższe od drutówek.Waga około 460 g (ważyłem w sklepie)Jedno zastrzeżenie-nie radzą sobie na mokrym,ale czego można się spodziewać po takim mikrym bieżniku.Ogólnie bym polecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie

czy ta kenda karma będzie dobra z przodu ??

i co powiecie o zestawie :

 

przód : karma

tył : continental explorer (http://allegro.pl/item219471695_tania_opona_continental_explorer_centrumrowerowe.html)

 

a może na przód sprawić sobie coś takiego?? wygląda całkiem całkiem

http://allegro.pl/item218648317_continenta...umrowerowe.html

 

prosze o rady, przednie opony sie na tyle mało zużywają że jeżeli ma to uzasadnienie jestem sie w stanie szargnąc nawet i 100+/- :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...