Skocz do zawartości

[nowinki] informacje, newsy i plotki


Rekomendowane odpowiedzi

Tu jeszcze trochę w temacie nowych 'dales. Rize na końcu pierwszej strony - co za orgia kolorów! Poproszę parę sztuk tych czerwonych Nobbych :)

 

Najwyższy model Moto ma ważyć 13.6kg - nieźle jak na 160mm skoku. Dizajn i kolorystyka są dość... kontrowersyjne :P ale ciekaw jestem jak to będzie działać. To w dalszym ciągu jest jednozawias, ale damper jest montowany na dole do wahacza, czyli tak jak w nowym Treku Fuel EX a to ponoć jeździ wcale nieźle. Ktoś chce się wypowiedzieć?

 

Carbon Moto 3 byłby nawet w moim zasięgu, ma kosztować $3,899, ma Lyrika z przodu i Fox DHX Air z tyłu, z platformą pewnie będzie się nawet dało podjechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Klaniam,

Probowalo Szitmano, probowal Mavic, teraz Korbowi Bracia staraja sie wymyslec kola od nowa.

http://www.bikeradar.com/news/article/cran...l-headset-12276

Wyglada niezwykle rewolucyjnie i awangardowo z nyplami dlugosci polowy szprychy i 25-cio milemetrowa osia...

 

Jak zauwazyli zurnalisci czas pokaze...

 

OSTRO!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu na rynku pojawi się miesięcznik "Rowertour", który będzie pierwszym pismem turystycznym w Polsce o tematyce rowerowej skierowanym do wszystkich uprawiających ten sport. Magazyn ukaże się nakładem Domu Wydawniczego Kruszona.

 

Tytuł ma na celu m.in. promowanie aktywnego stylu życia i wspieranie inicjatyw prowadzących do poprawy infrastruktury dla rowerzystów.

 

Znajdą się w nim relacje z wielkich wypraw rowerowych oraz opisy krótkich wycieczek na weekend. "Rowertour" ma także przybliżać zwyczaje i kulturę rowerową różnych krajów i miast. Poza tym w magazynie czytelnicy znajdą informacje o nowościach sprzętowych, porady, jaki sprzęt wybrać i jak sobie radzić z drobnymi usterkami.

 

Pismo liczyć będzie 84 strony i kosztować 7,80 zł. Nakład pierwszych wydań wyniesie 30 tys. egzemplarzy, a docelowa sprzedaż to od 12 do 15 tys. egz. Miesięcznik poza punktami sprzedaży prasy ma być dystrybuowany w przyszłości także w sklepach turystycznych i rowerowych oraz na imprezach związanych z tym sportem.

 

Redaktor naczelną "Rowertouru" została Izabela Dachtera, która wcześniej pracowała w "Głosie Wielkopolskim", m.in. jako wydawca wydań piątkowych i nadzorująca magazyn "Dziewczyna i chłopak". Makietę miesięcznika przygotowała Zofia Komorowska, dyrektor artystyczna wydawnictwa.

 

Kampania promocyjna pisma już ruszyła i obejmuje prasę ("Shape", "Podróże", "n.p.m.":), lokalne rozgłośnie radiowe oraz mailingi i kampanie banerowe w serwisach rowerwoych. Realizowana jest także promocja sprzedaży w sieciach Inmedio i Tabac.

 

Dom Wydawniczy Kruszona poza "Rowertourem" wydaje obecnie miesięcznik "n.p.m." poświęcony turystyce górskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie, wchodzić w taką niszę (chociaż mają npm więc wiedzą co i jak). ciekawe czy się utrzymają na rynku. trzymam kciuki i szukam od jutra po empikach. Mam nadzieję, że nie będzie to przerost formy nad treścią jak w MagazynieRowerowym.

 

Trochę żenujące, że startują z nowym tytułem a nie mają strony www. jednak mamy 2008 r. :P pierwsze co zrobiłem po dostaniu reklamy z tego forum to wejście pod adres z okładki i... nic nie wyszło <_<

 

ps. tematy o Rowertour można by wydzielić do nowego wątku. lada dzień będzie więcej opinii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem, i to w zwykłym kiosku bo akurat zobaczyłem i mi się przypomniało - fajne sprawozdania ale jak dla mnie za mało Enduro, że się tak wyrażę. Kto z nas ma czas jechać do Indii czy na jakieś wulkany. No by być sprawiedliwym coś o Izerskich czy Kłodzku też jest fajnego. Ale wg mnie w BB opisy trasek tego typu już są i w więszej ilości po naszych Beskidach czy górach na Słowacji czy Czechac. A servis to w sumie takie tam banały opisują.

Nic w każdym razie odkrywczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne malowanie, fajnie cały wygląda. Ale te smarowniczki nie wiem czy mają oznaczać, że tam nie ma łożysk maszynowych tylko jakieś ślizgi ? Bo maszyn smarowniczkami raczej się nie obsługuje ?. No i to miejsce jest bardzo narażone na uderzenia przez przejeżdżane pnie, lecą w tamto miejsce największe kamole spod przedniego koła itp a tam piny na gwintach wystają ;) . Nie przemyśleli jak dla mnie tego. I nadal choćby jednego małego bidonu się nie wsadzi w główny trójkąt ramy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja dziś rozmawiałem z przedstawicielem handlowym Krossa. I dowiedziałem sie koniec zakupów rowerów z allegro do dużo niższych cenach.. Wszyscy kontrahenci Krossa podpisują tzw. lojalkę, że rowery z rocznika'08 nie będa sprzedawane po kasztach.. koniec taniego Krossa z allegro itd :] To nawet dobrze, ponieważ psuło to rynek Krossów sprzedawanych w sklepach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...