Skocz do zawartości

[naklejki] oraz to co wokół nich


Rekomendowane odpowiedzi

Ave! Piszę ten temat bo coś się dzieje. Do tej pory na forum wszystko wyglądało ok. Albo nic nie widziałem. Ostatnio coś się zmieniło. Chodzi o to, co działo się w temacie o naklejkach, a co przez większość osób, w tym wszystkich z zarządu forum, zostało kurtuazyjnie niezauważone, chociaż temat na brak popularności nie narzekał. Jako że ciężko zawrzeć mi tu wszystko tak aby było bezstronnie ale bez zapominania o niczym pójdę na łatwiznę i napiszę w punktach kończąc ten jakże przydługi wstęp.

 

 

1) Za górami za lasami blablabla… zaczęło się od tego że Mieciu naklejki zrobić chciał dla forum – ot, skoro pomysł darmowych nie wypalił to jak najbardziej szczytny cel. Zaczął załatwiać i nagle…

 

2) Pojawił się Yupiter, kolega z forum i ustawek, który zaproponował zrobienie naklejek dużo taniej. Wszyscy zgodnie uznali że tak będzie lepiej aż tu nagle...

 

3) Yupiter dostał ostrzeżenia od admina - Miecia. I to nie byle jakie; z żelaznym uzasadnieniem:

 

Mieciu Ostrzeżony 12.04.2007, 12:38

Dodano do poziomu ostrzeżenia z obsługą się nie dyskutuje.

Mieciu Ostrzeżony 12.04.2007, 12:38

Dodano do poziomu ostrzeżenia bezczelność

Potem niestety kolega Yupiter skomentował to na forum jak najbardziej spokojnie i bez emocji, ja dodałem swoje jakże górnolotny komentarz, czego jednak nie przeczytacie bo... wcięło te posty. Och! grasują te krasnoludki, grasują...

 

4) Później faza ciszy na co odezwał się Gal i oznajmił że Yupiter ma bana i nie może pisać. Uzasadnienia kolejnych ostrzeżeń powalają, MOC!

Ostrzeżony 13.04.2007, 11:14

Dodano do poziomu ostrzeżenia cyk dziekuje

Mieciu Ostrzeżony 13.04.2007, 11:02

Dodano do poziomu ostrzeżenia cyk

Mieciu Ostrzeżony 13.04.2007, 08:55

Dodano do poziomu ostrzeżenia kolejne wiesz za co

Mieciu Ostrzeżony 12.04.2007, 12:38

5) Później napisałem do Lookasa PW o następującej treści:

 

Ave! Piszę do Ciebie jako do admina z prośbą o wyjaśnienie pewnej sytuacji. Konkretniej - o to co dzieje się w tym temacie: http://www.forumrowerowe.org/index.php?sho...27457&st=60

Sprawa wygląda tak, że Mieciu dał najpierw 2 ostrzeżenia koledze yupiterowi za jak to było napisane w poście yupitera zanim został zmieniony:

1)z obsługą się nie dyskutuje

2)bezczelność

Ciekawe, skoro on nic niewłaściwego nie napisał, za to starał się coś zrobić na rzecz forum - nalepki.

W dodatku zostały skasowane posty, które się tego czepiały a sam yupiter dostał w rezultacie bana. Wszyscy modowie milczą jednak nie wierzę, aby nie zauważyli tego.

Popieracie takie działania? Boicie się wypowiedzieć? A może jest coś, o czym nie wiemy i yupiter jednak zasłużył sobie czymś? W tej sytuacji miło byłoby poinformować wszystkich dlaczego tak się stało zamiast kasować posty, chociaż nie wierzę w to że jest jakieś logiczne usprawiedliwienie. Nie wiem czy yupiter pisał na PW do kogoś w tej sprawie, może że tak powiem "leje na to ciepłym moczem" ale mnie to zniesmaczyło. Ciekawe co zrobi mieciu jak wróci? Może też dostanę bana?

 

I otrzymałem odpowiedź:

Witam

Sprawa nr 1 nie śledzę przebiegu wątku o naklejkach

 

 

 

CYTAT ze mnie

 

 

Ciekawe, skoro on [Yupiter]nic niewłaściwego nie napisał, za to starał się coś zrobić na rzecz forum - nalepki.

CYTAT Lookas

 

Nie wiem co napisał do mietka i nie wiem za co dokładnie dostał ostrzeżenia.

Co do skasowania postów to mieliśmy awarię bazy danych i poleciało bardzo dużo tematów do kosza, także możliwe że postów nikt nie usuwał tylko po prostu przepadły. Nie wiem o co ci chodzi z kwestią "milczenia modów"...

 

 

 

CYTAT ze mnie

 

A może jest coś, o czym nie wiemy i yupiter jednak zasłużył sobie czymś?

 

CYTAT Lookas

Może i tak najlepiej chyba spytać obu Panów - nie ja dałem warn'a i nie ja na niego zasłużyłem.

Żadnej dyktatury jak to określasz tu nie ma przez ponad 2 lata byłem zwykłym modem na forum i zawsze klepałem to co mam na myśli, adminem jestem od paru tygodni i dalej piszę to co uważam za stosowne i z nikim tego nie konsultuję.

 

 

Pozdrawiam Lookas

 

Mnie to jednak nadal interesuje i chciałbym to wyjaśnić.

 

5) Dzisiaj wracam ze szkoły a temat zniknął... a ban jak był tak pozostał...

 

Dobra a teraz czego oczekuję: Zdjęcia bana Yupiterowi i przywrócenia tematu, możecie wykasować posty, które uznacie za OT :) Jakby co to wersja tematu, którą zapisałem wczoraj albo przedwczoraj wieczorem offline jest tu: www.ojest.cba.pl/stronka.rar

 

chociaż wszystkiego nie zawiera, bo zdążyło się rozpuścić w mrocznych odmętach [ZŁEEEE krasnoludki]. Nie widzę powodu żeby tego nie zrobić. Poza tym naklejki tak czy siak jutro idą do druku, i co? Forum już ich nie chce? A taki duży odzew był

 

 

 

POzdrawiam

 

ciężki_kubuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecyzwiście, sytuacja conajmniej dziwna.

W dodatku jeden z adminów obiecał pogadać z Mieciem... A skończyło się kasacją tematu wbrew pozorom przydatnego.

Co o tym myślicie Wy, administratorzy i użytkownicy? Czy nie razi was nic w tej sprawie?

Pozdrawiam

Myself

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzech, twój post usunęłam, bo w tym temacie nie chodzi o same naklejki.

Próbuję się skontaktować z Mieciem, ale od wczoraj jest niedostępny, przynajmniej w tym czasie, kiedy ja jestem na gg.

Wiem, że poszedł już do niego priv w tej sprawie od innego moderatora.

Sprawa powinna się wyjaśnić.

Pozdrówko i cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam - w temacie z naklejkami sam tez najpierw skomentowalem, ze wcielo posty z ofertą Yupitera (po czym moj post zniknął),

kolejny moj post - pytajacy o to co podizało się z informacją o ostrzezeniach przyznanych Yupierowi - również skasowano,

założyłem więc nowy wątek - w tym dziale,

z zapytaniem co sie dzieje, i czemu tak wiele postow znika,

i o dziwo - znika pernamentnie - z pominieciem smietnika...

 

temat, najwyrazniej wspomniane przez heavy puchatka krasnolodki musialy schowac,

bo ktoryz to admin kasowal by posty, tematy pernamentnie (czyt. wbrew WLASNEMU regulaminowi ?!)

 

a wczoraj tez napisalem posta w temacie naklejek, bylo... i ni ma....

 

Dobra a teraz czego oczekuję: Zdjęcia bana Yupiterowi i przywrócenia tematu, możecie wykasować posty, które uznacie za OT :P Jakby co to wersja tematu, którą zapisałem wczoraj albo przedwczoraj wieczorem offline jest tu: www.ojest.cba.pl/stronka.rar

 

chociaż wszystkiego nie zawiera, bo zdążyło się rozpuścić w mrocznych odmętach [ZŁEEEE krasnoludki]. Nie widzę powodu żeby tego nie zrobić. Poza tym naklejki tak czy siak jutro idą do druku, i co? Forum już ich nie chce? A taki duży odzew był

heh... wczoraj - wiedzac ze kilka postow ostatnich zostanie skasowanych - tez zrobilem screenshoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

http://www.forumrowerowe.org/index.php?showtopic=27457 , po pierwsze, temat istnieje nadal, tyle ze zostal zamkniety i odpiety.. po drugie, posty yupitera zaczely znikac i znikaly tylko te, w ktorych chamsko skomentowal to, jak go poprosilem, zeby dal sobie spokoj, bo ja juz sie ta sprawa zajalem. skoro ktos ma w gleboki powazaniu admina a tym bardziej gdzies, to co pisze, staram sie zrobic, to sorry, ale 0 tolerancji dla takiej osoby. tak jak deschek, bikerfg, t00mek tak i yupiter wylecial.

ktos "madry" powiedzial, ze to konkurencja ;) . Czy ten ktos sie w ogole nad tym zastanowil? Moj zysk na tych naklejkach wynosilby 0zl, bo jedyne co zrobilem, to je zalatwilem i zadna naklejka nie przeszlaby przez moje rece ani tym bardziej zadna zlotowka. Dziwne, ze nie usunalem jego wszystkich postow dot. cen i tego jak chce to sprzedawac. A chyba by wypadalo, skoro to "KONKURENCJA". Ogolnie wyszedlem przed dorosła osoba, ktora miala zrobic te naklejki na idiote, ale to juz mniejsza z tym. Nie zamierzam dalej zalatwiac jakis gratisow typu znizki dla userow forum w sklepie sportzakupy.pl, czy zenfist.pl, a juz tym bardziej naklejek. Temat wedlug mnie jest zamkniety i z gory uprzedzam, ze wszelkie ulgi na dyskusje z mojej strony sie wyczerpaly. Kazda glupia odzywka to ostrzezenie, kazda drugia glupia odzywka i niepotrzebny komentarz, bann. Czas troche zacisnac pasa, bo towarzystwo sie za bardzo rozerwalo. Przyszliscie na to forum z wlasnej woli, naprawde, ja i cala ekipa adminow i modow staraja sie, aby pozostal tu fajny kolezensko-rodzinny klimacik. jezeli sie nie podoba, to są przeciez inne miejsca w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...