Skocz do zawartości

Poison Light Frame Club


Toosh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zakupiona przeze mnie ramka juz dotarla. Po wyciagnieciu z kartonu przedstawia sie nastepujaco:

 

poisonpl9.th.jpg

 

Niestety z braku czasu i funduszy musi na jakis czas wyladowac z powrotem w pudle. Moze na swieta zrobie sobie prezent i ja zloze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałeś od extreme shop to przymierz hak czy pasuje , kumpel ostatnio kupił białego compa i wysłali mu jakiś hak nie do pary ,a na emaila nawet nie odpisali ;) ,ale nie było problemu bo w sklepie zrobił sobie wymiane na pasujący hak .Tak więc Tosh , w białym szykuje się kolejna biała trucizna B) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, gdyby zamiast naklejki/napisu SID byłoby RST to wtedy niebyłby pewnie najładniejszy amorek :P Wg mnie najładniejsze amorki to bombery 2006/2007 , takiej korony nie mają inne widelce a i naklejki też raczej ładniejsze od konkurencji. :D Ciekawy jestem ile ten SID waży, z góry wiem że byłbym na niego za ciężki :wub: Kto wie, może kiedyś będzie Reba albo R7, albo carbonowy sztuciec :P

kr1zje Świetna szoska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1270g ja pierniczę.........

"ktoś kto kupuje SID RACE raczej nie sugeruje się naklejkami..."

owszem tak, nie napisałem że najklejki i design jest kluczowy przy wyborze ultralekkiego sztućca

napisałem zę Sid nie jest najładniejszym amorem dla mnie, gdyż są inne ładniejsze designem...

u mnie wygląd częsci jest w 30% kryterium zakupu. 70% to współczynnik cena/waga/jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid? wątłe to to i dalekie od standardow dzisiejszych czasow. nawet jesli to widelec do xc to wymaga sie dzis od sprzetu uniwersalnosci. jestem pewien ze wlasnie dlatego rock shox wymienil sida na nowego sida. rock shox walczy o swoje uzyskane dawno miejsce w tym segmencie rynku. i wydawac by sie moglo ze dociazenie tego widelca spowoduje strate klienta - ale skoro tak robia to z pewnoscia marketingowcy dobrze przemysleli wczesniej taki krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśleli, że grubsze golenie lepiej wyglądają i poszli w to. nie sądzę, żeby zmiana była podyktowana brakiem sztywności, bo jak na XC na pewno nie brakowało. przecież w SIDzie górne lagi wystają z dolnych tylko na ~10cm. imo SIDa na 2008 popsuli, ten starszy wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid? wątłe to to i dalekie od standardow dzisiejszych czasow.

Według mnie to jest wyczynowy sprzęt w pełnym tego słowa znaczeniu, od takich rzeczy nie oczekuje się uniwersalności. Dla mnie taki amorek to jak F1, nie kupowałbym go żeby jeździć po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...