Skocz do zawartości

koło tylne marka swift arriv 28 136kg plus okolo 40 kg bagazu i Green Velo przejechane na tym kole


Rekomendowane odpowiedzi

......dużo tu opinii o tym kole i dobrze, ze nie przeczytałem ich wczesniej bo bałbym sie wyruszyc w droge. Od zeszłego roku (wtedy je założyłem) przejechałem na nim około 10 tys.  km. Wczoraj wpadł mi patyk w szprychy i wymieniono mi dwie z nich w serwisie. Ku mojemu zdziwieniu serwisant cos zamruczał pod nosem, że to byle jakie koło. Byłem szczerze zaskoczony i stąd moja wizyta tutaj. Z bagazami roznie bywa, ale moją wagę wzmiankowane koło znosi za kazdym razem, przypomnę, że to 136kg. Niewiele z tego rozumiem.......ale chyba nie musze. Pomimo złych opinii......po prostu pojade dalej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...