Skocz do zawartości

[Napęd] Problem z kasetą


taufun

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam 

 

Raz do czasu, jak mocniej przypedałuje to strzeli w napędzie. Przerzutki nie da się wyregulować, kaseta chodzi jakby nie w osi. Podsyłam filmik niżej. Mój rower to cube stereo sl 160 2022.

 Macie jakiś pomysł na to?

 

 

Napisano

Zanim zaczniesz coś regulować trzeba sprawdzić dokładnie czy hak jest prosty. Bez tego nie ma sensu iść dalej.

Strzelanie przy mocniejszym depnięciu to objaw zużytej kasety/łańcucha.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...