taufun Napisano 11 Marca 2024 Napisano 11 Marca 2024 Witam Raz do czasu, jak mocniej przypedałuje to strzeli w napędzie. Przerzutki nie da się wyregulować, kaseta chodzi jakby nie w osi. Podsyłam filmik niżej. Mój rower to cube stereo sl 160 2022. Macie jakiś pomysł na to?
Dokumosa Napisano 11 Marca 2024 Napisano 11 Marca 2024 Zanim zaczniesz coś regulować trzeba sprawdzić dokładnie czy hak jest prosty. Bez tego nie ma sensu iść dalej. Strzelanie przy mocniejszym depnięciu to objaw zużytej kasety/łańcucha.
Mod Team bogus Napisano 11 Marca 2024 Mod Team Napisano 11 Marca 2024 Najlepiej przyrządem do prostowania haka.
taufun Napisano 26 Marca 2024 Autor Napisano 26 Marca 2024 hak został zmierzony, wszystko w porządku. Co sprawdzać dalej ?
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.