Skocz do zawartości

[MyWhoosh] aplikacja do trenażera


raleigh

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

update

Elite Direto XR

- nie czuć małych hopek, nie zmienia się obciążenie tylko prędkość się zmienia. Za to jak się zdarzy 7/8%+ to robi się za ciężko

- używam mywhoosh z telefonu z androidem, dziś odebrałem telefon podczas jazdy i aktywność zniknęła a appka się wyłączyła, nigdzie jej nie ma

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem i jest ok. Są oczywiscie różnice ale idzie się przyzwyczaić. Inaczej trochę odwzorowuje podjazdy i draft jest też inny. Ale to kwestia przyzwyczajenia. Jest na razie darmowe by podebrać użytkowników zwiftowi. Bo czego brakuje to społeczności. Malo użytkowników i pełno botów. Jechałem w jednym wyścigu i chyba byłem jedynym "ludziem". Strasznie sztucznie to wyglądało. Ale jak społeczność się rozrośnie to będzie fajna alternatywa tyle, że pewnie już nie darmowa. Jak na razie nie zauważyłem żadnej przewagi nad Zwiftem oprócz tego, ze jest darmowa.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chyba jednak odpuszczę sobie myWhoosh:

- dziwne odwzorowanie mocy nie daje mi spokoju

- erg za każdym razem działa trochę inaczej 

- erg nie dostosowuje się do przełożeń co owocuje tym, że żeby trzymać moc w 2 strefie mam jedno przełożenie z kadencją 95-100 zbyt łatwe a następne z kadencją 88-93 zbyt ciężkie

- kilka przepadków zaginięcia treningu

- kilka przypadków innych wartości km czy mocy podczas treningu i potem w aplikacji typu trainingpeaks czy strava (niby najmniej ważne ale 7km zamiast 25 trochę mi przeszkadza). 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj trochę potestowałem tą aplikację - wersja na telefon (aplikacja na jednym nie chciała się uruchomić -musiałem zmienić telefon).

Testy - dwa trenażery Elite Turno  i Wahoo Kickr

Zarówno na moim telefonie jak i drugim - aplikacja lagowała - co nie było może mega wkurząjące, ale częsty restart aplikacji już tak.
Po trzecim restarcie aplikacji (na dwóch telefonach w różnym czasie) - wróciłem na Zwifta a żona dokończyła krótki trening (ok 30 min) już bez restartu aplikacji... ale apka wyłożyła sie przy próbie zakończenia jazdy.

Ogólnie - jak ktoś jest nastawiony na trening(siadam i jadę) to raczej nie polecam - chyba że naprawią aplikację ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...