Skocz do zawartości

[ścieżki rowerowe Warszawa] bezpiecznie do celu?


iks

Rekomendowane odpowiedzi

O kurczę, ale pcham się do centrum. Tyle ze sciezki. 

@vincek az mi się przegladarka zawiesiła, bo Twój gpx nie ma linii tylko waypointy :) 

Tam przy zachodnim po prostu gęsto jest, to są głowne arterie miasta, potem jechac gdzieś na Prymasa, no niby sam napisałeś najszybciej, ale ruch miejski 110%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunalem waypointy, troche w centrum lekko poprawilo mi.

Ale taki zygzak Dobre to? Sciezki sciezkami, a duzo swiatel? .Zalaczam gpx, akurat tu w druga strone.. Duzo zawijasow. 30km, ale pewnie ponad 2 godziny w trasie?

Jeszcze mysle o tej opcji od Lotniska, od KOR, do Zachodniego i przez Prymasa. Na pewno czas tez sie liczy, no i w godzinach szczytu bede w samej Warszawie,..... 

Warszawa -_ Piaseczno (29,9 km).gpx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega chaotycznie piszesz.

Tak jak Ci pisałem. Czego się spodziewasz po wielkim mieście? Dodatkowo, ścieżki przecież były stopniowo dokładane do infrastruktury, a nie miasto projektowane razem z nimi.

Tak, w mieście są światła. Zygzaki też są. A na ścieżkach są inni ludzie.

Piszesz jakbyś miał jakiś atak paniki, a tu chodzi o przejechanie przez miasto, po bezpiecznych DDR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ChuChu chaos mam bo oczy mam slabe i zawsze mam gdzies w glowie, że wezmę rower do mpk w ostatecznosci i nie będe was zatruwał. A panike bede mial, jak ze smartfona nie odczytam to co chcę. Jak wyżej, lubię długie dystanse, ale to dla mnie zagadka. Jesli będzie ok, w przyszlosci nie będzie stresu. Dojazd do Warszawy mam taki sobie tak czy siak, DK i DW przecietne, waskie, w dodatku wzdłuż S7 bocznymi jakimiś szlaczkami. Zrozumcie mnie, gdybym pytał o samą Warszawę po wyjściu z rowerem z pociągu, to nie ma sprawy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam wszystkim.

Generalnie w tym wszystkim też czas mnie trochę ciśnie, szukając jak najlepszej drogi miałęm na uwadze aby nie tracić nerwów, a następnego dnia powrót.

To nie maraton, a dla przyjemności.

Tak czy siak. Moderatora proszę o skasowanie tematu i odesłąnie go w czorty, za ten mój chaos :voodoo:

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iks napisał:

@ChuChu chaos mam bo oczy mam slabe i zawsze mam gdzies w glowie, że wezmę rower do mpk w ostatecznosci i nie będe was zatruwał. A panike bede mial, jak ze smartfona nie odczytam to co chcę. Jak wyżej, lubię długie dystanse, ale to dla mnie zagadka. Jesli będzie ok, w przyszlosci nie będzie stresu. Dojazd do Warszawy mam taki sobie tak czy siak, DK i DW przecietne, waskie, w dodatku wzdłuż S7 bocznymi jakimiś szlaczkami. Zrozumcie mnie, gdybym pytał o samą Warszawę po wyjściu z rowerem z pociągu, to nie ma sprawy. 

 

Dasz sobie radę. Ścieżki naprawde są widoczne, bo w sporej mierze są asfaltowe, a w najgorszym przypadku z kostki brukowej.

Jak masz zamiar jechać taki kawał do Warszawy, to i po samym mieście jakoś ogarniesz.

Tylko mówiąc uczciwie... w Warszawie nie ma czego oglądać. Jeżeli nie byłeś, to warto zahaczyć o Stare Miasto i w zasadzie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma czego oglądać?   Są dziewczyny w letnich sukienkach, Lamborghini nocą wyje, sklep Rentrumcerowe.pl za lotniskiem taaki duży, syrenka, palemka, Muzem Narowerowe obok gdzie pięknie skrzypi parkiet, Zakłady Norblina albo Elektrownia w której paszą się banany, poklejona brudem Marszałkowska, szklane domy przy Towarowej, Muzeum Powstania dla juniorów bez historii, Powązki dla chwili cienia i wiecznego odpoczynku, i w ciól ból remontów ulic! Warszawa jest pełna miasta, tętni nad poziom nasz Polski nieprzyziemny, jest miastem bez wyobraźni planu pomysłu i zarządu gdzie krzty nie ma wizji Lema.  

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...