Skocz do zawartości

[hol do rowerku] wycieczki rowerowe z 5 latką - trail angel - rower przechyla się na boki


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy hol train angel i niestety od początku jest problem z tym, że rowerek przechyla się na boki.

Czasami można przejechać kilka km bez problemu a czasami co kilkaset metrów się pochyla i można wyjść z siebie.

Miał ktoś taki problem? Można to jakoś wzmocnić/usztywnić?

Bez tego odpadają wycieczki po 20-40km bo córka nie jest w stanie tyle przejechać na swoich 16''.

Dodatkowo ma problem na podjazdach. Jak jedziemy po prostym gdzies po lasach to ją odpinamy ale są takie miejsca gdzie musi być zapięta.

 

Myśleliśmy też o takiej doczepce z jednym kołem ale wtedy całkowicie odpada możliwość odpięcia córki co dyskwalifikuje to rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córce bardzo podoba się jak może jechać przypięta na tym holu Dlatego szukam jakiegoś rozwiązania. Niestety Follow Me odpada bo w swoim rowerze mam sztywne osie więc musiałbym dodatkowo jeszcze dokupić adapter za 300 zł. Opinie na Allegro czytałem jak również w internecie ale z tego co widzę to połowa ludzi jest zadowolona a połowa nie więc jednak ten produkt nie może być tak zły lub tak źle zaprojektowany że nie da się go dobrze ustawić

Edytowane przez mmoorroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mmoorroo napisał:

Tak się tylko zastanawiam co kawał twardej gumy na pomóc? Dętka się chociaż układa tak jak rana roweru

@mmoorroo, naprawdę nie pamiętam z czego miałem tą gumę (różne przydasie zbieram), ale była na tyle miękka, że spokojnie się ułożyła. Dętka wg mnie jest zbyt miękka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, używam. Zjeździliśmy z nim kawał Polski. Nigdy nie było kłopotu. Testowany przy dwóch rowerach XC 

Ja dawałem umytą dętkę pod obejmę na sztycę w rowerze ciągnącym i taką samą na główkę ramy w rowerze ciągnionym. Bez mycia dętka pokryta jest talkiem i może się ślizgać obejma.

Nic się nigdy nie obracało, ani nie krzywiło. Z tego co pamiętam to tylko podociągałem śruby i jakąś podkładkę dołożyłem przy zapięciu, albo dwie podnakrętki/śruby.

Tam nie ma czego źle złożyć.

Patrzyłeś filmik z instrukcją montażu na youtube ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...