Skocz do zawartości

[Buty] SPD na szeroką stopę


Rekomendowane odpowiedzi

Popatrz na buty Shimano, Northwave. W swojej ofercie maja modele "wide"  na dwa typy stopy - wąską i szeroką . A jakie konkretnie chcesz te buty ? Takie turystyczne wygodne , czy o " nastawieniu " sportowym" górskie z sztywniejszą podeszwą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, jeżdżę na rowerze endurace więc raczej sportowe sztywne, rzadko z niego schodzę podczas przejazdzek, ale jak już mam zejść to wolałbym żeby był tam jakiś flek żeby nie chodzic na samym bloku. to tej pory jeździłem w triban grvl 500 ale są właśnie bardzo wąskie i stopa zaczyna drętwieć po paru km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie cały czas próbuje, te dwcathlonowe z początku wziąłem 41 tak żeby były na styk, w sklepie było ok ale po czasie pojawiło się to drętwienie, zamówiłem ten sam but w rozmiarze 43 ale się okazało, za są tylko dłuższe, szerokość ta sama i znów zwrot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL ciężko znaleźć coś w tej cenie, widziałem na stronach niemieckich modele "wide" (czy raczej "breit" w ich przypadku) ale nie wiem jak z wysyłką do PL, część sklepów wysyła bez problemu i zwroty też przyjmują bez problemu ale trzeba to doczytać:

https://shop.zweirad-stadler.de/fahrrad-bekleidung/schuhe/mountainbike-schuhe/shimano-sh-xc300-wide-mtb-schuhe-navy-43.html

https://www.bike-discount.de/de/shimano-sh-xc3l-mtb-schuhe-breit?number=20092355-40237100&__delivery=2&__currency=1&gclid=CjwKCAjw9pGjBhB-EiwAa5jl3AFZyy252k4TfPKYKljMXD-CEDP-YeERwv2pEza6wUe34BfBaTT3_hoCvakQAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, byqsk8 napisał:

właśnie cały czas próbuje, te dwcathlonowe z początku wziąłem 41 tak żeby były na styk, w sklepie było ok ale po czasie pojawiło się to drętwienie, zamówiłem ten sam but w rozmiarze 43 ale się okazało, za są tylko dłuższe, szerokość ta sama i znów zwrot...

Kiedyś mierzyłem buty z Decathlonu ( nie najtańszy model)i miałem wrażenie, że są strasznie niewygodnie, mam szeroką i płaską stopę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zakończyć temat powiem wam tylko, że byłem w stacjonarnym sklepie centrum rowerowego, mierzyłem buty od 250 do 1000zl i stwierdzam, że jest dramat, wszystkie buty waskie jak dla baletnic. Najszersze i najwygodniejsze okazały się decathlonowe van rysel roadr 100, mają też SPD SL jakby mi kiedyś do głowy przyszedł upgrade. dokupiłem tylko adapter Shimano sh40 tak żeby po samym bloku nie chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...