Skocz do zawartości
  • 0

Amortyzator powietrzny do 600 PLN


Gość Michał

Pytanie

Gość Michał

Witam!
Zakupiłem używany rower ale jest w nim ROCKSHOX XC30 Coil TK ale  chciałbym coś w pełni powietrznego. Nie ścigam się, nie jeżdżę nie wiadomo ile po lasach ale akurat amortyzator chciałbym wymienić.

Polecicie coś do 600 PLN ? (o ile jeszcze coś lepszego niż tego sprężynowy wyżej jest dostępnego)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może coś się znajdzie z leżaków magazynowych.

Nowy ze sklepu w miarę świeży najtańszy jaki znalazłem to Rock Shox Judy Silver TK air za 899 zł w Centrum Rowrowym, lekki nie jest (2,1 kg) ale płynność działania mile mnie zaskoczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Michał

jestem w stanie podnieść budżet do 800 zł

hamulce najtańsze SHIMANO BR-MT200, 160/160 hydraulika (będą w przyszłości zmieniane na lepsze)

koło 29"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może dlatego blokujesz, bo masz za miękką sprężynę do swojej masy. Poza przejściem na powietrze, tańsza będzie wymiana sprężyny. W zakresie 90-99kg zalecana jest sprężyna x-firm, czarna, którą możesz kupić https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/rockshox-cewka-sprężynowa-x-firm-xc30-a1-a3-30-silver-a1-a2/137670266/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=11315549&country=pl&gclid=CjwKCAjwx_eiBhBGEiwA15gLN3qsYxRprCJZNDuhSHbtmlKOPErns3PVSgUcxH3a5eLUrV1l3LRqiRoCmCMQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Nie daję 100% gwarancji, bo nie znam dokładnego modelu twojego widelca - jest to tylko wielce prawdopodobne rada, ale serwis to ogarnie.

Martwi mnie to 200g ponad 99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...