Skocz do zawartości

[Gravel 10-15tys] Męski + Damski


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Szukam rekomendacji do zakupu dwóch rowerów Gravel Męskiego i Damskiego. 

Najlepiej w dwóch opcjach:

1. Okolice 10 tyś zł

2. Okolice 15 tyś zł.

 

Jeżeli moglibyście polecić jakieś warte rozpatrzenia konfiguracje :)

 

Z góry dzięki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent, kolor, wygląd nie mają znaczenia. bardziej chodziło mi o podejście, który producent obecnie oferuje najlepszą pod względem podzespołów konfigurację w przedziałach 10 i 15 tyś ;)

Nie jestem w temacie więc ciężko mi określić, które podzespoły są lepsze, a które gorsze - dlatego pytam Was bo pewnie znacie się znacznie lepiej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Prixo napisał:

który producent obecnie oferuje najlepszą pod względem podzespołów konfigurację w przedziałach 10 i 15 tyś

W mojej opinii jest to złe podejście. Odpowiedź @Mihau_ jest jak najbardziej trafna ale Grizl i Grail to zaprzeczenie :

 

48 minut temu, Prixo napisał:

Na pewno nie super sportowa opcja (bardziej komfort z jazdy niż sport)

 

Najpierw powinieneś określić, czego potrzebujesz i pod tym kątem zrobić przesiew, a potem dopiero sprawdzać stosunek ceny do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w okolicy jakieś sklepy? Warto byłoby wsiąść na 2-3 modele dla porównania, od razu zorientujesz się w dostępności.

Pomyślałbym też o późniejszym serwisowaniu rowerów -  nie tylko tym gwarancyjnym. Często serwis jest przy sklepie, a ja doszedłem już do wniosku, że warto mieć zaufany sklep/serwis.

Kupowanie roweru to niekoniecznie podstawianie danych do wzoru. Na pewno osoby doświadczone mogą bez ryzyka kupić rower wysylkowo ale Tobie proponuję przymiarki (nawet jwk finalnie zamówisz w necie).

A, i jeszcze jedno - doradzisz coś kobiecie - bedziesz obwinany o całe zło tego świata. Kobieta musi wybrać sama, albo za namową sprzedawcy 😉😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wielkie za informacje, przeglądam ofertę Canyon - coś wybiorę ;)

Jeszcze jedno pytanie: jak z serwisem gwarancyjnym rowerów? Z tego co widzę tylko AirBike z Piaseczna jest autoryzowanym centrum serwisowym w PL? Czy wygląda to jakoś inaczej i można przeglądy (jeśli są wymagane) realizować gdzieś lokalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...