Skocz do zawartości

[rower] Dartmoor Blackbird 27,5 l 2020


WojciechO.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam do sprzedania mojego kochanego i zaskakująco dobrego bajka, lepiej nim mi się jeździło niż nowym Spectralem, a wybiera lepiej niż Meta, ale ta jest szybsza...

Ale z czego toto się składa...
Rama 2020 czyli już wzmocniona rozmiar L. Jak to dartmoor lakier w wielu miejscach pooklejany ale w większości i tak ma rysy otarcia od wożenia w bagażniku itp. No na wystawie nie stał, tylko łotał po kamieniach i korzeniach(nie latam dropie z maks wysokości kolan, ale dywany kamerdolców i korzeni to mnie na cieszyły jak 4-latka kałuża.) ogólnie to gleb zaliczyłem 4, zazwyczaj na prostym i w miarę równym:/

Zawias:
Lyrik 27,5 na obecne to Ultimate bo RC3 170mm i podjezdza sie tym dobrze.
Na tyle Monarch RC3

Napęd:
Korba Deore M627 z zębatką NW Deckass 30z (pedały trzeba będzie dokupić)
Kaseta M7000 11-46 stan dobry,
Manetka M8000 wypas z instant relase.
Przerzutka RD-M5100 co daje nam możliwość szybkiej zmiany na kasetę 11-51
Łańcuch ma ze 200-300km łapie sie w normach i mam ze 3 zapasy.

Koła:
Standartowe Dartmoorowskie na obręczach Tomcat, tylnia miała wgniotkę i była wyprostowana, trzyma ciśnienia na tubeless
Opony: tubeles mleko Trezado
DHF 3ct EXO przód
Dissector 3CT EXO tył stan pozwalający na najeżdżenie jeszcze dużo.

Heble:
NOWE: Mające około 70km SRAM GUIDE T 4 tłoczki
tarcze pływające SNAIL(kopie Clarksa, mam już w 3cim bajku i bardzo polecam kawał tarczy jak z motocykla)

Sztyca sztywna alu NIE DROPPER Ale co do tego możemy się dogadać
Siodełko ProX Uran

Kokpit to Dartmoor Betle i Tornado Hi oraz gripy Dartmoora(te by można już wymienić)

Wiosną zawieszenie przeszło pełen serwis tzw 200h w Bikegaraż oraz wymienili wszystkie łożyska na nowe(cóż źle założyłem uszczelkę podczas smarowania jesienią:/ i jedno się zapiekło)

Mam do niego zapasowy hak przerzutki i zapewne jeszcze coś znajdę to dopiszę.
Ogólnie starałem się dbać, moim zdaniem długo nie będzie wymagał wkładu finansowego. Z żalem muszę się rozstać choć jak Primal zostanie na zawsze w mej pamięci... Ride Your Way to bardzo pasujące do niego hasło i będzie mi tego napisu brakować. Potrafi wspaniale pokonywać trudny teren. Nie wiem co więcej tu napisać
Piszcie dzwońcie chętnie odpowiem na pytania.
Odbiór tylko osobisty, może być u mnie może w Krakowie, Wadowicach...
Tel. 694;2-3-1/3-31
Zerknijcie na resztę wystawionych gratów może coś podejdzie.
Pozdrawiam.
Lets Rock!

https://www.olx.pl/d/oferta/dartmoor-blackbird-jak-pro-27-5-l-2020-lyrik-CID767-IDQpRlr.html?bs=olx_pro_listing

Cena 7900 z dropperem Koryak 170mm

 7500 bez droppera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...