Skocz do zawartości

[~1500] jazda do pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za wytrwałość.

Przymierzam się chyba bardziej do crossa bez bagażnika (cyk plecak), niestety i tych używek w Pozku jak na lekarstwo. Myślę o jakimś nowym, najlepiej polskiej firmy z salonem w Poznaniu, może sprzedaż na raty? :) Przychodzi wam coś do głowy? Rozpoczynam poszukiwania właśnie.

No i zdaje sobie sprawę, że przy nowym to muszę budżet większyć więc powiedzmy 1800-2000

Edytowane przez sonek231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszedłem trochę inną drogą . W tamtym roku na miejskie dojazdy kupiłem , całkiem świadomie, badziewny rower na wolnobiegu .

https://allegro.pl/oferta/rower-miejski-romet-grom-6s-2021-grafitowy-11000422144

Mój jest czarny i kosztował ciut mniej . Od razu zmieniłem siodło , bo ta kanapa nie była dla mnie wygodna , i mostek na dłuższy z regulowanym wznosem . Po roku użytkowania stwierdzam , że to był dobry zakup . Napęd działa , hamulce i oświetlenie też, koła proste  . Czyli do miasta się nadaje , a mała wartość roweru sprawia że nie ściska mi serca jak przypinam go gdzieś  na pół dnia . Jeśli rower ma być tylko na dojazdy + ew do spokojnej rekreacji to moim zdaniem nada się dla ciebie . Ważę podobnie do ciebie i wolnobieg jak na razie nie sprawia problemów . Gdybyś chciał mieć rower na dojazdy + regularne średnie lub dłuższe wycieczki to cross jak najbardziej będzie ok ale jego cechy miejskie są gorsze .

Aha , ten Grom występował kiedyś w dwóch rozmiarach . Myślę że przy twoim wzroście 18" będzie lepsze . Ja mam 20 ale jestem trochę wyższy . Liczy się przedkrok bo długości nie trzeba się obawiać , to krótkie rowery .

Edytowane przez WaGiant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...