Skocz do zawartości

[Buty pod platformę] do 400


akduj

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem niestety przekonany do pedałów SPD, więc chciałbym zapytać o najlepsze buty, o dużej przyczepności pod platformę. Jaki polecacie? Gdzieś pojawiają w opiniach buty Adidas terrex solo z podeszwa steal. Ale te buty są z podeszwą Terex. Czy sie myle.Moze ktoś podlinkuję mi ofertę z tymi butami odpowiednimi do roweru. Chętnie zobaczę jeszcze inne propozycje. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza pod względem przyczepności jest guma stealth od Adidasa - te terrexy jej akurat nie mają, musisz szukać modeli 5.10 (five ten) 
Moim zdaniem najlepsze są Freerider PRO, zwykłe freeridery mają zbyt miękką podeszwę jak na mój gust, ale do rekreacyjnej jazdy będą OK. Da się je kupić w cenie poniżej 400zł, tylko trzeba trochę poszukać i zapolować, bo cena ktalogowa to chyba akutalnie okolice 600zł (nie są tyle warte) 
 

Potem jeśli chodzi o przyczepność długo, długo nic.

Napisz jeszcze do jakiej jazdy te buty, bo jeśli do zwykłej, rekreacyjnej to polecam spróbować tzw. butów na deskorolkę - podstawa to płaska podeszwa, z minimalnym bieżnikiem (niewystającym), coś w rodzaju klasycznych Vans'ów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrexy, o których piszesz, to te: https://mastersport.pl/adidas-terrex-swift-solo,v4992 
Mam jeszcze, ale już ledwo zipią, bo w pewnym momencie zacząłem traktować je jako buty do wszystkiego.
NIestety już obecnie nieprodukowane, a szkoda, bo buty fajne zarówno do jazdy jak i do chodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2022 o 13:06, akkwlsk napisał:

 

 

 

W dniu 13.04.2022 o 13:06, akkwlsk napisał:

Moim zdaniem najlepsze są Freerider PRO, zwykłe freeridery mają zbyt miękką podeszwę jak na mój gust, ale do rekreacyjnej jazdy będą OK.

Wielu uważa inaczej. Mam jedne i drugie i wolę zwykle freeridery. Super trzymają za wygodne i do jazdy i do chodzenia używane przez wielu profesjonalistów jak i do rekaracji. 

 

Próbowałem kilku par innych butów ale najbardziej odpowiadają mi five ten połączenie ich podeszwy plus piny jest super. 

 

 

 

IMG_20211228_183835.jpg

W dniu 13.04.2022 o 13:06, akkwlsk napisał:

stealth od Adidasa

To nie jest podeszwa adidasa tylko five tena. Adidas wykupił five tena. 

Edytowane przez revolta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem "moim zdaniem" oraz "jak na mój gust" - czego nie zrozumiałeś? W zwykłych freeriderach po całym dniu w górach bolą mnie stopy bo po sezonie robią się miękke jak kapcioszki, w wersji PRO tego problemu nie mam, dlatego do jazdy terenowej zdecydowanie polecam wersję PRO. Do rekreacyjnej, jak już wspomniałem, zwykłe wystarczą z nawiązką. 

Dziękujemy za rys historyczny. Jak słusznie przytoczyłeś, Adidas wykupił 5.10, zatem teraz jest to podeszwa Adidasa. 

Kolega revolta ma wyjątkowo dobrze dobrany nick :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle odebrałeś moje posta tam nie ma nerwowki ja też wyraziłem swoje zdanie, ciężko jest doradzić komuś z jednej strony bo każdy z nas jest inny tobie lepiej jeździ się w pro mi w zwykłych a kolega od posta powie za jakiś czas że nie ma to jak vansy. No ale five tenow jest tyle modeli że na pewno by coś znalazł dla siebie, podeszwa super a Góra do wyboru do koloru 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie kupiłem nowych butów pod rower, zawsze jeżdżę w starych, zużytych adidasach, czy tam innych zależnie od pory roku. Jasne, jakieś trampki z papierową podeszwą to nie jest dobry pomysł ale każdy normalny but da radę.

I zwyczajnie pedały z pinami są tańsze niż jakieś tam buty za 4 stówy, które i tak będą się ślizgać, jak się wpakujesz do błota albo akurat deszcz cię złapie. A piny nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...