Skocz do zawartości

[rower mtb] cross. Do 1000 który wybrac


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to w przypadku używek bywa - stan, stan i jeszcze raz stan. Jeśli masz wiedzę jak takie rowery ocenić przed zakupem - możesz się w to bawić. 

Według mnie to cztery ściągnięte zza granicy i wypucowane rowery. Niektóre nawet nieudolnie, widać masę rdzy, leżały nie wiadomo gdzie i nie wiadomo ile. 

Jak szukasz taniego roweru na dojazdy to lepiej coś nowego w okolicach tysiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć znajdziesz, ale to trochę droga przez mękę. Masa rowerów to będą umyte i przypudrowane stare górala ściągnięte zza granicy. A nawet stare, sparciałe opony to na starcie inwestycja 100 złotych. Proste, jednokomorowe obręcz w kołach też mogą nagle pęknąć a jakieś tłuczenie po krawężnikach też im nie służy. Taki stary góral to dobry pomysł, ale ze sprawdzonego źródła, faktycznie po jakimś dużym serwisie. Albo kupiony za pięć stówek, jako baza do inwestycji. 

Popatrz za używkami Unibike, np. na OLX, modele Trawers, Fusion, to były solidne rowery - w sumie nadal takie są. 

https://www.olx.pl/d/oferta/rower-gorski-mtb-unibike-fusion-CID767-IDOxTm0.html pierwszy z brzegu, a wygląda lepiej niż wszystkie podlinkowane z Allegro. 

I są większe szanse że to nie rower z kraju gdzie jeździ się nim całorocznie, w deszczu czy soli (u nas to dopiero staje się popularne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze ktoś z was forumowiczów ma może jakiś rower na sprzedanie do 1000zl. W grę wchodzi Krakow, Kwidzyn i najbliższe okolice Kwidzyna. Ten unibike spoko tylko nie ma opcji wysyłki także dla mnie trochę lipa( ciężko strasznie wyszukac rowery z opcja wysyłki, albo w tych miastach które podałem wcześniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wpisałem krakow bo moj tata wkrótce będzie tam jechał na pare dni( raczej nie będzie jeździł tam po okolicach) 

W mojej okolicy znalazłem tylko coś takiego

https://m.olx.pl/d/oferta/rower-gorski-kellys-viper-10-kola-26-rama-21-5-wysylka-CID767-IDOxPCd.html

 

tylko nie wiem czy wart tej ceny czy nie. Ja mam 175cm wzrostu i sprzedawca mówi ze to alurat bo rower jest od 175 do 188 co myślicie o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz szukać roweru w naprawdę idealnym stanie, bo jak Ci przyjdzie wymienić choćby kasetę, łańcuch, jakąś linkę to 100 zł lekką ręką pod warunkiem oczywiście, że wszystko sam zrobisz. Nie mówię o niczym poważniejszym jak np. wymiana suportu w kilkunastoletnim rowerze. 

A bo mi się przypomniało - jest tu taki jeden na forum, który też nie da sobie przetłumaczyć pewnych rzeczy, ciągle kupują najtańsze badziewia i ciągle wraca na forum z kolejnymi problemami 😀. No cóż - Wasze pieniądze 😉.

Edytowane przez chudzinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na te rowery z pierwszego posta i zastanawiam się, jaki trzeba mieć tupet, żeby taki złom sprzedawać w takiej cenie. :) Ten ostatni to już w ogóle perełka. ❤️ Leżał gdzieś za stodołą, ktoś polepił go znalezionymi w skrzynce ze złomem częściami i wystawił za 800 zł...brak słów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudzinki To jest właśnie największy problem z którego niewielu zdaje sobie sprawę - po kupnie taniej używki trzeba się liczyć z wpakowaniem kasy we wszystkie części "eksploatacyjne". Przynajmniej napęd, pancerze i linki. Nagle się okazuje, że "okazja" za 800zł kosztuje tysiaka.

Edytowane przez RabbitHood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...