Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie ! :) 

Ja mialem zielonego ,oczywiscie  wymontowalem  błotniki i oświetlenie bo to obciach był ... Pamietam ten rower bo miałem na nim spektakularne upadki ze złamaniem ramy o ile sięgam pamięcią ,to ze dwa razy aż sąsiad zespawal mi zawias ramy dookoła i chyba wzmocnił śrubami . ;)  Mieliśmy „słynne” skoki na poprzecznie  idącej po środku skarpy drodze przy potoku  „cicha woda”w Zakopanem. takie początki enduro i DH ...ech ,piękne czasy ! Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy mi tu spawy pokazujecie... Po 1 sezonie w Pelikanie kolegi byly.

- widelki spawane brazem, ojciec robil, przy nastepnym kraszu juz nie poszly, wygielo cala rame w okolicy glowki...

- spawany zawias, caly na sztywno

- spawana skrecana obejma od tylnego trojkata przy podsiodlowce

Po sezonie dolozona poprzeczka z jakiejs gazrurki jako gorna rura bo dalej gielo...Rower niebieski a poprzeczka malowana pedzlem na zielono...bo farb nie bylo, ale mlody nie zrozumie, nie zrozumie i pojdzie szukac akceptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra, to ja takie cos znalazlem.

Bardzo podoba mi sie montaz, klimat, muza, pomysl. No i wykonanie jest najwyzszych lotow. Reszta na jego kanale.

Co ciekawe, tak techniczne rzeczy robi w SPD.

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ale dlaczego ma wyczyścić :icon_question:
Przecież im więcej osób to zobaczy, tym lepiej :icon_cool:
PS
Sam wrzucałem przez nieuwagę 2 x ten sam teledysk ( w odstępie kilku miesięcy ), a i niektóre filmiki były wrzucane po 2 - 3 razy...
:icon_wink:
Z rzeczy, które zrobiły na mnie spore wrażenie ( od razu sorry, bo to przecież tzw. blachosmród ;) ) :

Dla zainteresowanych : samochód przyspiesza w ok. 7 sekund do 200 oraz 14 sek. do 300 km/h :w00t: i zjada większość mocnych ścigaczy o pojemności 1000 cm3 - podobno te mocne cywilne mają ok. 21 sekund do 300...

Edytowane przez KrissDeValnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrissDeValnor a najlepsze jest to, że w tym nagraniu nawet wypasionym Audi R8 przy 200 km/h zjeżdża na prawy, WOLNY pas. Nie to, co w Cebulandii - jadę "eską" 150km/h i cisnę lewym do oporu, mimo wolnego prawego i środkowego, bo w swoim rydwanie jestem Królem Szosy. Swoją drogą "trzymacze" środkowego pasa nie są lepsi. Zawsze się z nich śmieję (z lekkim wkurzeniem i zażenowaniem), gdy jadę 120-130km/h prawym i ich wyprzedzam. Są i tacy, którzy w Tico czy innym Seicento trzymają środek nawet będąc "branymi" z prawej przez ciężarówki, które przecież mają limity na "tacho"... Ż-E-N-A-D-A. Szkoda, że tak rzadko są karani...

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

shotgun
Golf pozostanie jednak tylko golfem - niezależnie od tego jak szybki jest..., ale "Maluch" to co innego :

:icon_cool:

Przypomniał mi się też fajny filmik z SF :

Dobre ma odejście ten łamerykancky radiowóz :icon_cool:

Na koniec polski, archiwalny już akcent :

i współczesne efektowne zabawy :


Dorzucę jeszcze wyścig górski :

Pełen szacun i podziw, ale sprzed telewizora, bo w kokpicie byłyby raczej pełne gacie :icon_lol:

PS
Z góry przepraszam rowerowych ortodoksów, ale nic na to nie poradzę, że od dzieciństwa kręcą mnie samochody ;)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...