Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Korba w pozycji mocno mimo środowej, bliżej nawet czwartku :)

To jest zdjęcie ze zdjęcia korby czyli pozycja fotograficzna, a nie techniczna.  korba w powietrzu , nie nasadzona na oś i nudesy gniazda suportu z zębami do naprawy,  ciekawa technika :nie wysoki nie niski a długi klucz ( long key).  Wspaniała  artystyczna symbioza fotografa, mechanika i dentysty. Zazdroszczę.

W tym roku Dak Talon mnie smucił w mejlach, ale na żywo Pani i Panowie pomogli  na dużego plusa, także, wszystko zależy lokalnie na kogo w tym przybytku rozkoszy niebiańsko-chińskich trafimy.  Pozdrawiamy optymistycznych Deka Pracowników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Sobek82 napisał:

deca.thumb.jpg.b51e921d7960e20063881d5d8919f25e.jpg

Pięknie rozjechane gniazdo dokręcania suportu na stronie serwisowej dakatlonu 🙃

No właśnie dlatego naprawiają :D

Odnośnie Michała Topora. Kojarzę go z Instagrama itd. On rzeczywiście osiąga jakieś dobre wyniki w XC? Googlowałem chwilę, ale jedna strona z rankingami urywa się na 2018 roku, a oficjalna strona UCI pokazuje tylko TOP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2021 o 08:34, skom25 napisał:

Odnośnie Michała Topora. Kojarzę go z Instagrama itd. On rzeczywiście osiąga jakieś dobre wyniki w XC? Googlowałem chwilę, ale jedna strona z rankingami urywa się na 2018 roku, a oficjalna strona UCI pokazuje tylko TOP. 

Z tego co pamiętam rok temu na MP xco był pomimo defektu z rowerem 10-ty. W tym roku na bardzo trudnej trasie w MP 6-ty czyli to "widoczny" zawodnik z potencjałem. Niedawno pierwszy raz jechał bardzo trudne zawody enduro w Świeradowie i był 8-my. Kilka rzeczy zawalił bo jechał w takim naturalnym terenie pierwszy raz. Ma tym gorzej, że z tego co wiem jego team to ojciec, który go finansuje i wspiera. Podobne zresztą ma Sławek Łukasik, który demoluje wszystkich u nas w DH. Obronił zresztą z palcem w nosie tytuł. On też jest bez wsparcia tylko wszystko robi sam z dziewczyną/narzeczoną?. Obu za ciężką pracę należą się wyrazy uznania. Michał co by nie pisać bo łapie tak jakby wszystkie sroki za ogon zajął 13 pozycję w Czarnej Górze czyli jak na zawodnika xco rewelacyjny wynik. Na coś więcej poza Polską w obu przypadkach trzeba profesjonalnego podejścia typu nic nie robisz tylko trenujesz i jeździsz na zawody oraz wsparcia PZKOL-u. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tyfon79 napisał:

Jeden z najlepszych kanałów tematycznych z dziedziny enduro/freerid'u

Fajnie jeżdżą - w zeszłym tygodniu zrobiliśmy przejazd przez Alpy właśnie po tego typu trasach. Szukam roweru, który by się najlepiej nadawał na taką jazdę - kiedyś były Liteville ale już teraz takich nie robią, wszystko poszło w progresywne długie geo, a do takiej jazdy chciałbym coś krótkiego, ale takich fulli już nie produkują :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcusling napisał:

To samo Niemcy lub ktokolwiek inny może powiedzieć o naszym języku.

Nie wiem, uczyłem się en, de i fr - jedynie nie trawię de. Ich określanie licz w milionach liter i akcent. Mnie osobiście trafiało. Jezyk dla mnie tragiczny, jak słyszę gdziekolwiek od razu wyłączam, nie oglądam, nie uczestniczę. Mam na niego alergię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po stromych górach ma swoją nazwę, vertical, taka dyscyplina sportu, nie jest to enduro czy freeride. Ta sympatyczna ekipa bawi się w wersję turystyczną, Austriacy mają spore doświadczenie w tej materii. Mam nadzieję ,że wyjaśniłem. Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pierwsze słyszę, że taka jazda nazywa się "vertical", co nie znaczy, że tak nie jest - człowiek uczy się całe życie. Może to nie za typowa trasa enduro ale spokojnie mógłbym sobie tutaj wyobrazić sekcję na jakimś alpejskim wyścigu enduro. Dziewczyny dobrze jeżdżą - na go pro wszystko wygląda jak jazda po bułki ale co innego stać tam i jechać po takiej wąskiej, pochylonej ścieżce "off camber" gdzie jest masa małych kamieni i wszystko się sypie :-)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę by w ogóle jazdę po górach definiować słowem "vertical". Kurcze aż taki jestem zacofany czy "My" jesteśmy tu tacy z tyłu? Wchodzę na stronę RedBulla czyli raczej na topie "marki" i widzę tam stare definicje znane od lat. Może @KrzysiekCH bo on z Alp mi wyjaśni czym ten vertikal się tak naprawdę je. 

Edycja; czyli po wpisie Krzysztofa jednak aż tak żle ze mną i nie tylko nie jest w takim razie:laugh:

Edytowane przez Tyfon79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...