Skocz do zawartości

[Rower crossowy] +/- 3200


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono forumowiczów, na dniach przymierzam się do zakupu nowego roweru crossowego. Prosiłbym o doradzenie w którym kierunku iść, w jaką markę ? Rama ? Da mnie XL na moje 190 cm. Na pewno interesuje mnie z hydraulicznymi hamulcami, moja lista rowerów które widziałem u siebie w sklepach stacjonarnych jest poniżej:

Kross evado 4.0 hydrauliczne mechaniczne
Kellys cliff 90 hydraulika
Merida Crossway 15D
Merida Crossway 40D
Mbike CRS 15D (to samo co merida, tylko że wyprodukowane w Polsce)
Tabou Flow 3.0

Najbardziej w cenie pasuje mi ten Cliff 90 ale na altusach z tyłu jestem zdania, że to nie są dobre przerzutki (najtańsze ?). Nie ukrywam, że marka Merida jest mi znana, ale mało widzę takich rowerków podobnie jak rowery Tabou.

Prosiłbym o zabranie głosu w temacie. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower crossowy. Taki sam miałem poprzedni (Kross Move 1.0) ale był za mały na mnie, rama L. Rower crossowy ponieważ, głównie moja jazda jest oparta o drogi rowerowe, kostka, asfalt. Oczywiście zjadę również na drogę pożarową czy gdzieś jakimś wałem nadrzecznym polecę.

Stacjonarnie chciałbym się przymierzyć do niego i ewentualnie coś taniej kupić ze sklepu internetowego.

Przepraszam za brak specyfikacji, pierwszy post tutaj :)

Link Cliff 90 Kellys

Mbike CRS 15D

MERIDA CROSSWAY 15-D

Link Merida Crossway 40D

Evado 4.0 

Tabou Flow 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odrzuceniu klamkomanetek (problem w przyszłości z modyfikacjami) i hamulców Alhonga (nie wiem jak z serwisem) wybierałbym pomiędzy Kellys i Tabou. Spójrz również na decathlon`owskie Riverside model 900 oraz 920 i unibike`owskie Flash i Crossfire. Szczególnie jak dużo ważysz to rozważ Unibike. Przy takiej jeździe dodaję również do poważnego rozważenia Marin Muirwoods.

Odnośnie rozmiarów jeszcze - min. 21 cali / XL. W Riverside podają L do 190 cm. Patrząc po innych rowerach u nich to jest to możliwe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...