Skocz do zawartości

[Dieta] Porady odnośnie spożywanych kcal


Kbx1793

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zacznę od tego, że staram się schudnąć. Jestem już trzeci tydzień na diecie (rozpocząłem 12 maja) i jak na razie -9kg (zaczynałem od 141,1 kg, na dzień dzisiejszy ważę 132,1 kg przy wzroście 187cm, 20 lat). Sprawa miała się tak, że przez te 3 tygodnie jadłem około 2000 kcal dziennie, czasami odrobine mniej czasami odrobine więcej, jednak dzisiaj dopiero doczytałem o czymś takim jak PPM i okazało się, że powinienem jeść co najmniej te 2400-2700 kcal(zależy jaki wzór zastosowałem), żeby nie schodzić poniżej wartości PPM. Aktywność moja była nieduża, ale jako iż, że zaczęły się dla mnie wakacje to postanowiłem ją zwiększyć, planuję wybrać się teraz na siłownie (trening 3 razy w tygodniu około 2h+około 3/4 wypady na rowerze) i moje pytanie jest takie, ile kcal powinienem jeść, żeby chudnąć? Oraz co by się mogło stać jeśli teraz zwiększyłbym spożywane kcal o te 600-800? Chciałbym chudnąć około tego 1kg tygodniowo. Również dodatkowo stosuję post przerywany (nie jem przez 16h i po tym jem 3 posiłki w ciągu 8h). Dziennie wypijam około 4-5 l wody. Wiem, że jest to głównie forum rowerowe ale jakoś nie mogłem znaleźć forum o tematyce dietetycznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...