Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

sklep: DTBikes (użytkownik Allegro)

opinia: negatywna

 

Zamówiłem linki, łyżki do opon i dwie opony Kenda Kinetics (przód/tył). Przesyłka zrealizowana błyskawicznie, problem w tym, że zamiast Kendy Kinetics dostałem 2x Kenda Nevegal. Zastanawiałem się nad nimi, więc stwierdziłem, że nie będę chciał wymiany, a jedynie zwrotu różnicy w cenie (łącznie 14 PLN). Miła Pani z obsługi poinformowała mnie, że zwrócą mi różnicę, pod warunkiem, że prześlę im paragon. Zacząłem sobie czytać negatywne komentarze i w sumie się nie dziwię. Wszystko jest ok, gdy nie ma problemów... Na dzień dzisiejszy sklep zaproponował mi zwrot kosztów przesyłki paragonu (LOL), co według mnie wciąż jest jakimś ponurym żartem. Sprawa w toku, jeżeli nie zwrócą mi kasy w ciągu 10 dni, poleci soczysty negatyw na ich konto. A szkoda, bo poprzednie zakupy były udane...

Edytowane przez mklos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: www.rowerzysta.pl

opinia: pozytywna

 

We wtorek zamówiłem w tym sklepie rower Unibike Crossfire LDS, w czwartek przed południem był już u mnie w domu. Rower świetnie zapakowany, gotowy do jazdy. Wysoka dbałość o pakowanie, żadnych rys i uszkodzeń na lakierze. Kontakt ze sklepem wzorowy, udało się wytargować niezłą cenę. Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ctbike.pl 
Opiniapozytywna

Zamawiałem już u nich ze 2 razy wcześniej i zawsze wszystko było ok. Ostatnio przez Allegro kupiłem jakąś tanią spinkę do łańcucha i jakieś rupiecie typu końcówki pancerza. Dostałem telefon, że jednak tych spinek nie ma, dostałem kilka opcji do wyboru i stanęło na tym, że dostanę taniej Connexa, paczka zostanie wysłana zaraz po rozmowie, a ja kilka złotych dośle jak będę miał troche wolnego czasu. W trakcie rozmowy sprzedawca ze 2-3 minuty tłumaczył mi też różnice miedzy innymi spinkami i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania.
Rozumiem, że ciężko jest zsychronizować ilosć towaru na aukcjach Allegro z faktyczną ilością w sklepie internetowym, więc nie mam pretensji, tym bardziej po przeprosinach i takim załatwieniu sprawy. Przy okazji jest to chyba jeden z niewielu sprzedawców, którzy na Allegro od razu wprowadzają numer przesyłki, żeby ułatwić jej śledzenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: vincere.pl

ocena: pozytywna

 

Zarówno kontakt telefoniczny (szybko i fachowo), jak i wysyłka na plus.

Zamówiłem multum śrub, a w przeszłości inne części.

Towar miałem w dzień po zamówieniu.

Informacje o dostępności towaru są aktualne i nie ma potrzeby wysyłać zapytań,

co zdarza się w niektórych sklepach.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: mikesport.pl

 

Ocena: pozytywna

 

Na każde zapytanie odpisywali, maksymalnie w ciągu 24 godzin. Największe zaskoczenie to wysyłka zamówienia. Towar zamówiłem we wtorek o 15.03. Patrzę później do skrzynki mailowej a tam również wiadomość, że towar zapłacony i wysłany o 15.11. Myślałem, że to pomyłka jakaś ale następnego dnia (środa) przyszedł list polecony (zamówienie Pocztą Polską). Wielkie zdziwko i bardzo duży pozytyw. Wszystko było jak trzeba :)

 

 

Edytowane przez Karas09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

klep: Ctbike.pl

Opinia: pozytywna

 

Mają swoją stronę internetową oraz sprzedają na allegro. Oferta na allegro bardziej aktualna. Jeżeli przeglądamy ofertę w sklepie internetowym lepiej zadzwonić i upewnić się czy dana rzecz na pewno jest. Szybka dostawa. Zamawiałem tam 2 razy i pewnie jeszcze do nich zajrzę.

 

Sklep: rowertour.com

Opinia: negatywna.

 

Przez 3 dni próbowałem u nich złożyć zamówienie, dzwoniłem o różnych porach na oba podane numer – bez odpowiedzi, w końcu dałem sobie spokój. Jeżeli w danym terminie sklep był nieczynny bądź kontakt tylko mailowo to warto o tym wspomnieć na stronie, a tak miałem wrażenie że to sklep „widmo”.

 

Sklep: Axel-Sport.pl (allegro)

Opinia: Pozytywna

 

Klocki hamulcowe zamówione i 2 dni później znalazły się u mnie.

 

Sklep karbonowy.pl (allegro)

Opinia: pozytywna

 

Jak wyżej. Towar po 2 dniach przyszedł.

 

Sklep: sparrow-bike.pl (allegro)

Opinia: Pozytywny

 

Podobnie jak ostatnie dwa sklepy po dwóch dniach chwyty kierownicy doszły pocztą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sklep: dobrerowery.pl

Opinia: Pozytywna

 

 

Jako że był dzień darmowej dostawy postanowiłem złożyć zamówienie w sklepie dobrerowery.pl  Kupiłem 2 liczniki krossa. Na drugi dzien namyśliłem się na małą torebkę krossa. Nie było żadnego problemu z dodaniem jej do paczki.

 

Tak więc 2 grudnia pod wieczór zamówiłem.

3 grudnia-dołożenie torebki

4 grudzień-przesyłka Dobrze zapakowana u mnie

 

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sklep: Dt4you.pl

Ocena - Pozytywna

Zakup: koła rowerowe Dt Swiss Zircon. Bardzo dobry kontakt, pomoc w doborze odpowiedniego zestawu pod wagę użytkownika i stylu jazdy.

Bardzo szybka wysyłka, bezpiecznie zapakowana. Na pewno nie był to mój ostatni zakup. Ceny bardzo okazyjne. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sklep: ambike.pl

Opinia: POLECAM!

Duży asortyment asortyment MTB. Panowie znają się na temacie i zawsze doradzą. Druga sprawa to możliwość negocjacji ceny. Tu zawsze idzie się trochę dogadać - co w klepie stacjonarnym nie często się zdarza. 

 

Sklep: narowery.pl

Opinia: POLECAM!

Głównie asortyment do holendrów (Gazelle, itd...) - oryginalne części. Kupowałem wyłącznie przez internet, ale nawet w szycie sezonu można było pogadać przez telefon i trochę zmodyfikować zamówienie. Może sklep nie najtańszy, ale liczy się tez doradztwo przez telefon. 

 

Sklep: swiatrowerow.com.pl

Opinia: POLECAM!

Spory sklep w Wołominie (okolice Warszawy). Przy zakupie kasku miłe zaskoczenie. Cena na kasku była około 150 PLN. Przy kasie okazuje się - że cena będzie niższa bo właśnie jakąś promocję robią. W sumie nie musieli mi zmniejszać ceny ale to zrobili.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKLEP:CentrumRowerowe.com

 

OPINIA:POZYTYWNA

 

Ocena jak najbardziej pozytywna.Paczka zamówiona w niedziele,doszła w piątek :/.Ale to nie jest wina sklepu tylko poprostu padł im serwer.W czwartek koło 15 godziny zadzwoniłem do nich,powiedzieli że paczka już wyszła,a z powodu kłopotu wysyłka za free.W piątek(dzisiaj) dostałem paczke ;).Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: mudserwis.pl
Opinia: POLECAM!

Kupiłem tam rower, wysyłka w tym samym dniu co wpłata w dodatku za free, rower faktycznie po przeglądzie zerowym (wyregulowany). Poza tym obsługa na wysokim poziomie - zadałem pytanie mailowo, odpowiedzi były wyczerpujące. Polecam także korzystać z przycisku "negocjuj cenę". Na pewno nie będą to moje ostatnie zakupy w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTbike.pl

 

Pozytywna. Tanio i można się dogadać. Zamówiłem zwijane Kojaki a dostałem drutowane, był błąd na stronie. Ostatecznie dostałem rabat, na droższą wersję i wymianę.

 

bikestacja

 

Pozytywna. Tu trochę długo szła paczka, ale w opisie strony było, że na sprowadzenie potrzebują do 3 dni roboczych. No i zapakowane wszystko elegancko, a nie jak to mają w nawykach sklepy internetowe w starych porwanych kartonach co nie jedno już przeżyły. Spory asortyment + KCNC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: Rowerek.pl

Opinia: Negatywna

 

Jak można oferować trenażer wart 500 zł za 9000 zł - to jest już chwyt poniżej pasa... w tej cenie można dostać o wiele lepsze trenażery. Można kupić trenażer i rower. Pewnie później będzie tłumaczenie, że ktoś się pomylił wpisując cenę. Wszystkim raczej odradzam zakupy w tym sklepie.

 

Dla potwierdzenia wrzucam aukcję z allegro

 

http://allegro.pl/trenazer-elite-volare-4-gratisy-wysylka-0-zl-i3897008014.html

 

Edytowane przez Przemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak można oferować trenażer wart 500 zł za 9000 zł - to jest już chwyt poniżej pasa...
 

 

Pewnie czeski błąd.. miało być 900. Natomiast to i tak trochę sporo bo: (11.2010) kosztuje około 450-460 zł + wysyłka (informacja z http://www.rowerowe-porady.pl/test-trenazera-elite-volare-mag-alu ). Z tego co widać w kilku sklepach to cena nieco podskoczyła ale niewiele. W jednym z wymienianych tu pozytywnych sklepów: Cena: 489,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie proszę pisać o "czeskim" błędzie. Byłby on wtedy, gdyby sprzedawca zamiast 499 wpisał 949. Trenażer na pierwszy rzut oka wygląda na tani przyrząd, więc jeżeli ktoś go kupi za 9000 zł to naprawdę nie będzie mi go żal. Rowerek.pl popełnił normalny błąd (nie żaden "czeski"), Przemi wykazał się się czujnością gimnazjalisty, dziękujemy Ci Przemi, ale proszę o ocenianie w tym wątku zakupów w sklepach internetowych, a nie dywagacji na temat cen poszczególnych towarów. Forum jest duże, można na to znaleźć inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: HUDYsport.pl

Ocena: pozytywna

 

W w/w sklepie zamówiłem plecak (na promocji), potem naszło mnie jeszcze na bukłak. Jak się okazało Source już nie było i bardzo miła pani zadzwoniła zaraz po złożeniu zamówienia, że jest nie dostępny i zaproponowała wymianę na Deutera. Kolejnego dnia miły pan zadzwonił, że gdzieś namierzyli jednak Source i czy mają go wysłać (tańszy 10zł). Zamówienie dobrze zabezpieczone, bardzo szybka wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep: HUDYsport.pl


Ocena: pozytywna


 


Jak wyżej - szybka wysyłka, wszystko zgodnie z umową, a do tego super promocje :-) Polecam zdecydowanie.


 


Sklep: Bikestacja.pl


Ocena: pozytywna


 


Kolejny już ode mnie pozytyw dla Bikestacji, bo jak zawsze wszystko zrealizowane szybko i co ważne tanio :-) Plus za możliwość opcji e-przesyłki przez co wysyłka jest tańsza :-)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Porobiłem trochę zakupów przed sezonem:

Sklep: karbonowy.pl

Ocena: pozytywna

Bez fajerwerków, ale wszystko ok.

Sklep: dt4you.pl

Ocena: pozytywna

Mega pozytyw dla tego sklepu, świetny kontakt, a jakby tego było mało dostałem gratis i to całkiem fajny. 

Sklep: bikestacja.pl

Ocena: pozytywna

Tym razem towaru nie pomylili, aczkolwiek zapakowanie paczki mogłoby być ciut lepsze, mimo wszystko pozytyw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...