Skocz do zawartości
zajonc

[sztyca] regulowana 30.9, 125mm

Rekomendowane odpowiedzi

zajonc

Kupię sztyce regulowaną na szerokość 30,9mm i skoku 125mm, z zewnętrznym prowadzeniem przewodu, do 400zł ale rozważę wszystkie propozycje,
najlepiej KS, RockShox.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piter614

Mam ale z wewnętrznym RockShox Reverb

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zajonc

Kiedyś chciałem wiercić w ramie w rurze podsiodłowej żeby taką sztycę wpuścić ale odpuściłem, jednak coś z zew szukam, mimo, że mało tego już w sprzedaży

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sznib

Zajonc, nie ma co się ograniczać w wyborze sztycy, jak wystarczy 5 min. z wiertarką i masz możliwość każdą sztycę zamontować. Ja swoją Reginę powierciłem i nic się nie dzieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
abra
W dniu 29.10.2020 o 10:06, zajonc napisał:

Kupię sztyce regulowaną na szerokość 30,9mm i skoku 125mm, z zewnętrznym prowadzeniem przewodu, do 400zł ale rozważę wszystkie propozycje,
najlepiej KS, RockShox.

A gdyby z mniejszym skokiem 100mm?

https://pl.aliexpress.com/item/4000955480641.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7c065c0fxpmjAs

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zajonc

@abra rzecz w tym, że chce zmienić właśnie ze 100 którą mam na 125mm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
abra
Tyfon79

@zajonc kilka razy się spotkaliśmy w górach więc taka drobna sugestia być za żadne pieniądze i opowieści nie rozważał niczego od  RockShox'a. Szkoda na to nerwów zwłaszcza jak masz okazję bywać z rowerem w niskich temperaturach. Cokolwiek od Chińczyków będzie tutaj lepszym wyborem ja koniecznie ma być po taniości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zajonc

@Tyfon79 spotkaliśmy się?^_^
ten satori wydaje sie interesującą jednorazówką, przeczytałem pare opinii i może 2 sezony wytrzyma, za 330zł może sie skuszę jeśli nic do końca zimy nie znajdę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tyfon79

@zajonc bywamy w tych samych rejonach i kojarzę Twój rower. Raz rozmawialiśmy a skapowałem się dopiero za jakiś czas jak skojarzyłem ten sam czas jazdy i zdjęcie z wypadu. 

3 stówy za sztycę to śmieszne pieniądze. Warto z ciekawości spróbować tym bardziej, że zbiera nie najgorsze opinie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta