Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów :-)


Rekomendowane odpowiedzi

no ja też się przywitam... z Łodzi jestem... niedawno kupiłem sobie maszynke (ale nie do mięsa :) )... a konkretnie to Unibika Evo... Forum bardzo sympatyczne... "obsługa" też miła ;). Zobaczymy poźniej :)

 

BTW. strona "http://rowery.toplista.pl/?we=mieciu777" otworzyła mi się już poraz 211 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Heh... topic idealny na mój pierwszy post na tym forum :D Witam w takim układzie.

 

Zostawiłem za sobą 19 wiosen, mieszkam 15km od Tarnowskich Gór w miejscowości co sie zwie Połomia. ( Tylko nie kojarzyć z jakimiś górami koło Tarnowa :P Tarnowskie Góry to miasto na Śląsku :D ).

Co mnie tu sprowadza ? Byłem ostatnio w trasie do Wadowic z wieksza ekipą i w tej wiekszej ekipie jechał jakiś koleś z koszulka Xc-Zone. I tak mnie tutaj jakoś przywiało :) Mam nadzieje zagościć na dłużej bo po wstepnych parugodzinnych oględzinach stwierdzam że całkiem fajne to forum :)

 

 

P.S. Przy okazji zapraszam wszystkich ze śląska na Górnośląską Masę Krytyczną. Każdy ostatni piatek miesiąca, 17:30 pod teatrem na rynku w Katowicach.

Wiecej tutaj --> www.mk.kom.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...