Skocz do zawartości
Looser

[hamulce] shimano m675

Rekomendowane odpowiedzi

Looser

Cześć,

Do sprzedania mam hamulce m675. Hamulce w komplecie z nowymi klockami żywicznymi, płyn ostatnio wymieniony we wrześniu ubiegłego roku. Nie leją etc itp.
Cena 320 pln + wysyłka.
Do sprzedania mam również napęd, przy zakupie kompletu cena wychodzi korzystniej (700 pln)
Link do galerii:
Google gallery

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mrmorty

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Eninz
      Przez Eninz
      Witam, zacznę od początku coś mnie kusi żeby wymienić napęd w moim obecnym rowerze z tego: ⬇️
      Przerzutka przód: Shimano Deore M618
      Przerzutka tył: Shimano Deore M592 Shadow
      Manetki: Shimano Alivo M4000 2x9
      Korby: FSA Comet CK-7158NST, 38/24T
      Kaseta: Shimano HG400 12x36 9s
      A chciałbym zmienić na : ⬇️
      Manetka SHIMANO SLX SL-M7000
      Kaseta: Sunrace MX8 11-46 T
      Przerzutka tylna: Shimano SLX RD M7000 GS Shadow + 
      Łańcuch HG-X11 11s
      Zębatka narrow wide 36 albo 34 T (Przerobienie obecnej korby na 1x)
      I tutaj mam pytanie czy wszystko ze sobą by pasowało czy nic nie pominąłem i może zapomniałem dodać jakiejś części (Cały napęd na który chciałbym zmienić wyszedłby około 716 zł)

• KlocuchV21
      Przez KlocuchV21
      Witam, zamierzam zmienić moje hamulce tarczowe z mechanicznych na hydrauliczne (Shimano BR MT200) i nie wiem czy będzie się dało zamontować manetki do klamek. Czy jest możliwość zamontowania ich do manetek Shimano Altus SL M310? Czy trzeba wymienić również manetkę? 
    • MichuZek
      Przez MichuZek
      Witam chciałbym się zapytać czy jeżeli zmnienię z łańcucha shimano CN-HG40 na CN-HG71 stanie się coś z napędem mam 8 biegów na kasecie?

• sCzun
      Przez sCzun
      Zamierzam kupić hamulec problem w tym że zmieniam je pierwszy raz i nie wiem czy wszystko będzie ok mianowicie na aukcji napisane jest że hamulec jest gotowy do założenia ale w zestawie nie ma oliwki i nie wiem czy będzie trzeba coś jeszcze kupić do nich
      pytanie może trochę dziwne ale nie wiem :/