Skocz do zawartości

[2020] Canyon Neuron w aluminium


Sabarolus

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.canyon.com/pl-pl/mountain-bikes/trail-bikes/neuron/neuron-al-7.0/2468.html?dwvar_2468_pv_rahmenfarbe=GY%2FOG

chciałem kupić wersje 2019, a nagle weszła dzisiaj 2020 :P Już się czaje na niego, starego sprzedałem. Ten rower nadaję się na traski i długo dystansowe wycieczki :) Jak ktoś nie ciśnie maratonów, ciężkiego XC, a jest człowiekiem turystą z zacięciem na trochę prędkości to polecam :D

Edytowane przez Rokoszoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz:

"Rowery z tej kategorii mogą być używane w taki sam sposób jak z kategorii 1 i 2, dodatkowo są one przystosowane do jazdy w terenie. Trasy pokonywane na tych rowerach mogą zawierać niewielkie uskoki (około 60 cm) - ich pokonywanie przez niedoświadczonego użytkownika może spowodować wypadek i kontuzję. Kategoria ta zawiera sztywne rowery górskie oraz modele full-suspension o krótkim skoku."

 

Rozumiem, że dla wyczynowców są lepsze i droższe modele, ale stwierdzenie "Neuron wg producenta jest rowerem do jazdy rekreacyjnej czy wręcz wycieczkowej dla niedzielnych rowerzystów do sportu mają inne modele." jest grubo przesadzone :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, używajmy słów zgodnie z ich przeznaczeniem. Rower do niedzielnej rekreacji to taki:

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-le-grand-lille-6-pd21436/?v_Id=136872&gclid=CjwKCAjw7LX0BRBiEiwA__gNw0YG7yMTniIEOAghneNW3BA7uBCqZxrdYtSAMGfgKQpCsT4gJmnuDxoCzp8QAvD_BwE

Neuronem spokojnie pojeździmy po Alpach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dokumosa napisał:

Neuron wg producenta jest rowerem do jazdy rekreacyjnej czy wręcz wycieczkowej dla niedzielnych rowerzystów do sportu mają inne modele.

A niech sobie będzie do czego chce - to zajefajny rower, taki półścieżkowiec pół XC z genialnym moim zdaniem zawieszeniem (czterozawias) które nie buja niezależnie od trybu i dodatkowo świetnie zabezpieczony przed błotem. Gdybym mieszkał bliżej gór to bym brał jako uniwersalny.

Edytowane przez wkg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na anglojęzycznych materiałach neuron nazywany jest cross-country-come-trail bike i pozycjonowany jest dla osób, które po prostu chcą sobie swobodnie i komfortowo jeździć po górskich szlakach. Do ścigania xc maja lux'a a jako "prawdziwy" ścieżkowiec oferowany jest spectral. Nie zmienia to faktu, że to świetny rower, z bardzo dobrze zestrojonym zawieszeniem pod kątem podjazdów i sam czaiłem się na cf 9.0 a nawet miałem takiego w posiadaniu na kilkanaście dni.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dokumosa napisał:

Na anglojęzycznych materiałach neuron nazywany jest cross-country-come-trail bike i pozycjonowany jest dla osób, które po prostu chcą sobie swobodnie i komfortowo jeździć po górskich szlakach. Do ścigania xc maja lux'a a jako "prawdziwy" ścieżkowiec oferowany jest spectral. Nie zmienia to faktu, że to świetny rower, z bardzo dobrze zestrojonym zawieszeniem pod kątem podjazdów i sam czaiłem się na cf 9.0 a nawet miałem takiego w posiadaniu na kilkanaście dni.

Co się stało, że go oddałeś? Wybrałeś coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...