Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

xbednar

Cześć wszystkim! Poszukuję retro szosy - koła 28", rama na wzrost ~175cm (czyli 56-57?). Najlepiej na terenie województwa pomorskiego lecz nie jest to warunek. Preferowałbym aby był raczej sprawny. Budżet to ok 700zł ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RafalxM
Napisano (edytowane)

Szukaj raczej 53-54 , ja przy 176/noga 79   jeżdżę na 53 i to jest dla mnie idealny rozmiar ramy pod kątem przekroku i długości.

O ile długość możesz regulować w pewnym zakresie mostkiem , to za wysoka rama będzie problemem, bo nic z tym nie zrobisz.

Edytowane przez RafalxM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
xbednar
W dniu 28.01.2020 o 01:01, RafalxM napisał:

Szukaj raczej 53-54 , ja przy 176/noga 79   jeżdżę na 53 i to jest dla mnie idealny rozmiar ramy pod kątem przekroku i długości.

O ile długość możesz regulować w pewnym zakresie mostkiem , to za wysoka rama będzie problemem, bo nic z tym nie zrobisz.

dziękuje za informacje ^_^ a jeszcze jakiej wielkości masz koła? Znalazłem rame 53 z kołami 27", warto czy nie za bardzo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
RafalxM

Szukaj roweru na kołach 28".

27" to stary standard , będzie gorzej z obręczami/oponami/hamulcami/tylną piastą (rozstaw/wolnobieg)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok
      Witam. Właśnie stałem się posiadaczem takiej jednej maszynki i chcę ją zidentyfikować, by móc odbudować. Wiecie co to za sprzęt?
      Pierwszy krok to rozebrać do gołej śrubki i wyczyścić. Jak już zidentyfikuję sprzęt to będzie trzeba nowy lakier położyć. Wszelkie porady miłe widziane. 

COLNAGO twierdzi, że nie jest to ich rower.
    • Mekti
      Przez Mekti
    • Lukasz8181
      Przez Lukasz8181
      Witajcie, planuje zakupić mój pierwszy rower szosowy... dokładnie cannondale synapse. Biały z niebieskimi dodatkami. Możecie coś powiedzieć mi coś o tym rowerze? Z góry dzięki 
    • Vadex
      Przez Vadex
      Witam! Poszukuje szkiełka do starej lampy AUFA, ewentualnie całej lampy.. może komuś się wala po garażu taki staroć.. Pozdrawiam

• ZuO13
      Przez ZuO13
      Francuski rower szosowy motobecane super sprint w rozmiarze 58 w super stanie. 

Świetnie zachowany, części w większości są oryginalne.
      Świeżo po serwisie, wyczyszczony i nasmarowany.

Frameset: Motobecane Super Sprint 58

Napęd: 
      Kaseta MF-TZ20 Shimano
      Blat oryginalny stalowy
      Łańcuch shimano 

Kokpit:
      Mostek Motobecane
      Kierownica Motobecane
      Owijka skórzana biała

Siodełko MBK skórzane białe
      Przerzutka/manetka Suntour

Koła 28”:
      Opony Schwable

zdjecia w pelnej rozdzielczosci:

https://drive.google.com/drive/folders/138ACJs8NBt6BGavouGk318Xn8TxNq2zt?usp=sharing

Możliwa wysyłka
      lub odbiór osobisty w Warszawie
      kontakt przez olx
      https://www.olx.pl/oferta/rower-szosowy-motobecane-szosa-kolarzowka-vintage-retro-rama-58-ostre-CID767-IDAN3Oe.html