Skocz do zawartości
paulsen

ROSE THE BRUCE - najlepszy prezent pod choinkę?

Rekomendowane odpowiedzi

paulsen

ROSE THE BRUCE to nasz rower do dirtu, slopestyle, streetu i na pumptracki. Zwykle użytkownikami tego modelu są ci, którzy skaczą i fruwają, w tym duży odsetek młodych ludzi. Na tych rowerach z tej serii startują zawodnicy Rose Rad Squad: Anthony Messere, Antoine Bizet, Lukas Knopf, Torquato Testa, Jakub Vencl, Tobi Wrobel. 

Nowe modele The Bruce 1 i 2 właśnie trafiły do sprzedaży. Cena 899 i 1199 euro, już można składać zamówienia. Wysyłkę rowerów zaczniemy w połowie grudnia. 

https://www.rosebikes.pl/rose-the-bruce-2-2685534

Edytowane przez paulsen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• wprost1986
      Przez wprost1986
      Witajcie,
      jako ze listopad i sa przeceny,szukam nowego roweru po tym jak sprzedalem swojego Spec enduro evo...teraz szukam cos bardziej...rodzinnego, cos czym spokojnie pojezdze po miescie, zalicze jakies single tracki a z czasem doczepie bagaznik i fotelik dla dziecka:)
      Po przegladbieciu filmikow na Youtube itp zrobilem liste 5 rowerow ktorymi bylbym zainteresowany
      -Romet Rambler 27.5 4 2018 za 1900
      - Kross Hexagon 7 za 1900
      - Kross Level 3 za 1950
      - Rockrider 560 za 2400
      - Giant talon 3 za 1800
      Patrzac na przerzutki najlepsze wychodza w Romecie.
      Chcialbym poznac wasza opinie, ktory z nich bylby najlepszy na miejaka i podmiejska jazde, plus singletracki? wiem ze nie sa.to rowery na mega wyczynowa jazde, raczej singletracki w formie rekraacyjnej;)
    • Gość Jakub
      Przez Gość Jakub
      Witam! 
      W temacie rowerów jestem całkowicie zielony. Ostatni raz siedziałem na siodełku kilkanaście lat temu. 
      Szukam roweru dla siebie, typu jak to kiedyś się mówiło góral? 
      Rower do jazdy po lesie, ogólnie bezdrożach. Zależy mi na amortyzatorze z przodu. 
      Przeglądałem oferty sklepów internetowych i nadal nie mam pojęcia co można kupić w takich pieniądzach. 
      Mój wzrost to 196cm, waga 108kg.
      Prosiłbym o podpowiedzi w temacie ludzi znających się na rzeczy. 
      Pozdrawiam! 

• kajak1
      Przez kajak1
      Witam mam zamiar kupić nowy rower do 2500 z hamulcami tarczowymi na linkach z amortyzatorem powietrznym i możliwością zamontowania mleczka i na aluminiowej ramie .Rower ma być prosty do codziennej jazdy jak i wypadów na off road. Polecacie jakiś?
    • Gość maciekmacku
      Przez Gość maciekmacku
      Dzień dobry,
      Znajomy kupił sobie w Niemczech w markecie rower marki Fischer z elektrycznym wspomaganiem(?) w tylnym kole.  Ostatnio rower uległ awarii i uszkodzone zostały zapadki widoczne na zdjęciu. Jestem laikiem i nie mam pojęcia gdzie dostać takie zapadki i obawiam się, że nie jest przewidziana ich wymiana przez producenta. Proszę o rady

zdjęcie 1 
      zdjęcie 2
      zdjęcie 3
    • Kubeeq
      Przez Kubeeq
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem roweru używanego, od pierwszego właściciela, o nazwie Steppenwolf Tryton Comp Pro. Rower ma mi służyć na trasy typu enduro, downhill itp. Sprzęt jest używany, lecz posiada pełną gwarancję na ramę i nie tylko. Czy jest to dobry wybór jak na taką cenę? Poproszę o opinie o tym sprzęcie, ponieważ na internecie jest mało ocen o tym rowerze. 
      Specyfikacja roweru :
      Amortyzator przedni : Rockshox Lyrik 170mm
      Damper : Rockshox Monarch RT plus
      Hamulce : Avid elixir 9 trail
      Koła: Dt Swiss SPline
      Korba, suport, mostek, kierownica : Race Face
      Napęd: Sram x9
      Przerzutka tył przód : Deore XT
      Manetki przerzutki: SLX