Skocz do zawartości

[zabezpieczenie] jaki u-lock


NowyUser99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PiotrowskiGD

Czyli usunęli ten błąd? Czy nadal on jest? :)

 

I czy ten pitbull 8005 jest solidnym zabezpieczeniem? Dziś zamierzam go zamówić. 

 

Jak lubisz iluzję, to mam dla Ciebie coś lepszego:

https://www.youtube.com/watch?v=xXuKUGTpmnM&feature=em-upload_owner#action=share

 

 

Żeby nie było OT. Obejrzyj jaki tam masz model U-Locka i przypomnij sobie o jakim my tu rozmawiamy.. :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinowałam dalej. Nadal używam tego z diodą i wszystko w porządku. Szkoda tylko, że linka nie chce dosięgnąć u-locka jak obejmuję nią przednie kolo, ale to akurat moja wina, że nie sprawdziłam tego na własnym rowerze. ;)

To w jaki sposób zapinasz rower, że nie da rady objąć koła? Może brakuje trochę wyobraźni?  W zależności od stojaka jestem  w stanie złapać llinką  tylne  i przednie koło przewlekając między koroną a lagami amortyzatora ale najczęściej to tylne koło z ramą ulockiem do tego linką przednie z amortyzatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klon
Onguard Brute to bardzo dobry produkt, zamki w serii 8000 są takie same (przynajmniej te modele które widziałem) ale zdaje sie że tylko takie są
ale Kryptonite New york raczej nie porownywal bym, bardziej na poziomie Kryptonite evolution 4. jednak cena przekłada się na jakość materiału, no wiadomo za markę tez płacimy...
@Prz

zdecydowanie Brute, i za te pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem Brute obawiam się tylko wagi (chyba ponad 2 kg ma) i krótszego o 3 cm pałąka, który może nieco utrudniać przypinanie się w mieście.

 

Wiesz może, czy Pitbulla albo Brute można przewozić zamocowanego na ramie, czy zostaje tylko plecak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zlodziej chce to ze wszystkim sobie poradzi. Znam historie dotyczace co prawda samochodu, ale zawsze. Wlasciciel mial rozne zabezpieczenia. Trzy razy przyszli i lamali po kolei. Az w koncu zabrali laweta. Ale jak ktos chce dobre i tanie zapiecie to polecam kupic porzadny lancuch i dobra klodke do tego i czyms ja oblozyc. Jest co to prawda ciezkie zabezpieczenie, ale nie jednego zlodzieja odstraszy.

 

Wysłane z mojego LG-F180L przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że każde zabezpieczenie jest do złamania, celem jest to, żeby potencjalny złodziej wolał zainteresować się gorzej zabezpieczonym rowerem ;)

Ostatnie pytanie bardziej było odnośnie samego ulocka, myślę, że szybkozamykacze  Zefal będą dobrym zabezpieczeniem przed kradzieżą samych kół i siodełka, więc w razie potrzeby (niewystarczającej długości ulocka) mógłbym przypinać samą ramę (cały czas odnoszę się do ulocka Brute, który jest krótszy od Pitbulla o 3cm, nigdy nie używałem ulocka, więc mogę tylko teoretyzować, jaka długość jest mi potrzebna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa wadą u-locka dla mnie, to to, że trudno - ze względu na swoją "objętość" - zabezpieczyć/zapiąć rower. Ja się w ogóle zastanawiam, czy uda mi się zaczepić ramę do znaku drogowego wraz z tylnym kołem... Przecież te 10cm szerokości to niewiele - długość 29cm jakoś ujdzie, ale ta szerokość... Jakie są wasze doświadczenia w tym względzie? Na razie nie zakupię zabezpieczeń na koła Zefala, najwyżej do siodełka. Na przednie koło mam zwykłe zapięcie linkowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...