Skocz do zawartości

[czujnik prędkości] Bryton, Skoki prędkości o 3km/h


TheDamiX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zakupiłem czujnik prędkości Bryton na piastę. Jest on połączony z licznikem Bryton Rider 410 poprzez ANT+ i w liczniku jest ustawiona kolejność odczytu prędkości:

1. Speed sensor

2. GPS

Podczas jazdy prędkość jest wyświetlana prawidłowo, bez skoków. Po zrzuceniu aktywności na stravę na wykresie widoczne są znaczne skoki prędkości co 1 sec.

Wiecie może co należy zrobić aby prędkość na wykresie nie była "rwana"? Średnica koła wpisana w licznik jest wpisana według instrukcji czyli 29X2.2 = 2298

image.png.6000d4be869abaede5a3c06a0763a82b.png

image.png.197bb373e0c5af40caf113f0eecc5975.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podłączę się pod temat bo dziś robiłem testy z czujnikiem prędkości i bez i wyszła jakąś kpina jak wrzuciłem zapisy na Strava. Generalnie mam to ustawione tak że z licznika Edge 510 ślad idzie do Garmin Connect a stamtąd do Strava I Endomondo. I tutaj pojawiają się kwiatki bo o ile Connect i Endo podają dane tylko z ruchu, to Strava podaje całkowity dystans podzielony przez czas całkowity i wychodzą jakieś bzdury. Na śladzie gdzie prędkość jest brana z GPSa Strava podaje tylko dane z ruchu, czemu tego nie robi mając tylko prędkość z czujnika i dystans, gdzie dodatkowo na liczniku jest ustawiona autopauza przy zatrzymaniu, tego nie wie nikt. Może ktoś rozkminiał jak to faktycznie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...