Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Przymierzam sie do zakupu spodenek w okolicy 400zl. Wybrałem kilka modeli ale nie mogę się zdecydować. Jak ktoś któreś z nich miał to proszę o opinie. W nawiasach wkladki.

1. Northwave Lighting Bibshorts (K130 3D)

2. Luxa Basic Black (Dr. Pad Doc 74)

3. Raso Classic (Dr. Pad Doc 74)

4. Endura FS260 Pro Bibshorts (Seria 600)

5. Eroe Najlepsze Bibsy Swiata (Elastic Interface Anatomic Road Men)

6. More Cycling Bibshorts Special Black (Dr. Pad Doc 125)

 

W moich zbiorach spodenk wyglada to tak:

Decathlon 500<BCM Nowatex RecordCarbon<CCC Starsze z logiem plusa na udzie <Pearl Izumi Pro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam od dwóch lat Nortwave, nie pamiętam dokładnie modelu ale też coś z Bibshorts. Najlepsze spodenki jakie miałem do tej pory, mam też koszulkę i ta jest wręcz genialna. Udało się kupić na wyprzedaży po splajtowanym Bikershopie.

W tym roku testuję ciuchy Rogelli, ale jeszcze za wcześnie na oceny. Cenowo ciut taniej niż NW chociaż mają sporo rozrzut cenowy pomiędzy modelami. Jechałem chyba ze dwa razy, wszystko fajnie, ale NW ciut lepsze mi się wydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

More, Raso, Luxa to praktycznie to samo. W sumie wszystkie które wymieniłeś powinny być bardzo dobre (Northwave nie znam). Z polskich zobacz też na Martombike. Ale ogólnie ja jestem bardzo zadowolony z wkładek Elastic Interface. W Wiggle są dostepne DHB z tymi wkładkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...