Skocz do zawartości

[buty SPD] przewiewne na lato


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie pls. Szukam dla żony z dużą girą (42-43) przewiewnych butów SPD na lato, na dojazdy do pracy, rekreacja co najwyżej szutrowa weekendem czyli bez terenu, podchodzenia itp. Nie mogą to być sandały czyli takie bez paluchów i pięt bo niektóryz zwą sandałami buty typu Keen Aroyo. Czy moglibyście zasugerować/polecić jakieś takieś siateczkowe przewiewne? Z racji rozmiaru wiadomo, że nie muszą być damskie, nawet bardziej męskie bo dodatkowo girę ma szeroką. Kiedyś były fajne polecane przez kogoś SHIMANO SH-CT45 ale one są już niedostępne a sh*tmano to teraz jakoś poza tymi fajnymi Vibram/Goretex bucikami do ęduro to wszystkie inne jakieś takieś plastikowe robi. Same cisną mi się idealnie wyglądające/odpowiadające wymogą też wspomniany Keen ale model Commuter 4, no ale drogie to cholerstwo i wcale nie ma pozytywnych opinii. Jak czytałem narzekają ludziska, że niby przewiewne a nawalone gumy za dużo więc szukam czegoś innego no i tańszego.

Pzdrover i dzięki z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo, dziękuję dobry człowieku ! Już sobie ten model odpuściłem, tani też nie jest, ale chyba się skuszę. Niespodzianka, więc ukradkiem wkładkę cza pomierzyć w starych Shietmano bo nie pamiętam teraz czy ma 42 czy jednak 43. Kurde teraz widzę, że czasem warto być cierpliwym przechodzić nawet do 4tej strony wyszukania w wujku G ;-). Też zauważyłem że tego typu butów SPD mało, a w sumie to dziwne, bo mnie się wydaje, że chętnych jest sporo na coś letniego bardzo przewiewnego a dobrze trzymającego noge. Jakby komuś cuś jeszcze do głowy przyszło to poproszę. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, sam mam fajne np. na nasze plaże Exustary, ale sęk w tym, że łona sandałów nie chce. Szkoda z tymi SH-CT45 co mi linka @quell podał bo jednak 42ka jest potrzebna,  na ebajcu znalazłem też Keeny w podobnej cenie ale też bez odp. numerów, także szukam dalej i będę wdzięczny za dalszwe sugestie. Strasznie dzwina sprawa, że faktycznie kupa z takimi butami SPD. Daję linka o co mnie się mw rozchodzi. Swoją drogą nie wiem czemu takie buty ktoś nazywa sandałami:

 

https://www.ebay.pl/itm/Keen-Commuter-4-Herren-Sandale-Schuhe-Bike-Sandale-1013318/282892315149?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=582432496358&_trksid=p2060353.m1438.l2649

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej a takie pseudo sandały z dużymi  dziurami to chyba są pułapką jak coś wleci, bo sandał to wleci i wyleci, a but z dziurami zamiast siatki to chyba trzeba przy każdym kamyku, gałązku czy innej pszczole robić stop i wypraszać gościa z destopacją zawartości buta włącznie? Praktyczne praktycznie są takie buty na dłuższą wycieczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pełno takich nierowerowych niby sandałów, które żadnymi sandałami nie są. I do codziennego chodzenia jak ktoś sandałów nie trawi czy nawet na jakieś lekkie wycieczki górskie, takie powiedzmy trekingowe letnie buty to się fajnie sprawdza. No i nikt się nie oburzy wkłądając krótką skarpetkę ;-) . Sam podobnych na co dzień używam i nic nie wlatuje, a na pewno nie tak łatwo jak do sandałów przodem, z których wcale tak łatwo ten przysłowiowy kamyczek nie chce wylecieć, no chyba że mowa o takich babskich podeszwach na paseczkach ;-).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...